צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » יעוץ עסקי


  סיגל
  2007-02-11 19:41:29
  יש לנו עסק חדש בתחום הביגוד לילדים. אנו נמצאים ביישוב המונה כ- 1000 משפחות מכל הגוונים. המתחם המסחרי בנוי מתחת לבניין ולא נגיש כ"כ לעין. כל העסקים במתחם פשוט מיואשים והמתחם נפתח לפני כ-8 חודשים. העסקים שלא פתחו לא מוצאים שוכר. יש לנו כאן פיצריה, בגדי ילדים, סופרמרקט , קופ"ח , טמבור וכלי בית וחד פעמי שהתייאש וסגר. יש לכם רעיון לסייע לנו. העסקים הם בקניה ויש לנו כאן משכנתאות אבל המקום לא תופס , אנשי היישוב לא ממש מתעניינים ואולי 5% מכלל היישוב הגיעו אלינו. נודה לעזרתכם
  תשובה אישית ממנהל האתר
  סיגל שלום. הדבר הראשון שצריך לעשות זה לגלות למה אנשים לא באים. לעשות סקר. קחי דף ועט ובדקי עם לפחות 30 אנשים מהישוב שאת לא מכירה למה לא מגיעים אליכם. היכן כן קונים? למה? לאחר שיהיו תשובות לשאלות אילו יהיה יותר קל לתקוף את הבעייה. בכל מקרה מכיוון שהבעיה היא של עסקים רבים כנראה שווה להתארגן יחד ולפנות במשותף לציבור בישוב. צריך לעשות זאת על ידי פרסום משותף ופעולת קידום. אני לא מדבר רק על פליירים ומודעות. אני מתכוון לארגן את בעלי העסקים והעובדים לצאת ולעשות משהו לא סטנדרטי כמו ללכת מבית אל בית ולהזמין את הציבור לאירוע במתחם שלכם, או לעשות תהלוכה שמחה ולהזמין את הציבור להשתתף או כל פעולה מעוררת אחרת שתגרום לציבור להכיר אתכם ולגרותו להגיע אליכם. אשמח לדעת מה עלה בסקר. עדי אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז
  הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!

  תשובות המומחים של הוםביז:
  עדי פלאוט 15.02.2007 23:11
  יועץ עסקי פרטי
  ענה על 449 שאלות
  סיגל שלום.
  הדבר הראשון שצריך לעשות זה לגלות למה אנשים לא באים. לעשות סקר. קחי דף ועט ובדקי עם לפחות 30 אנשים מהישוב שאת לא מכירה למה לא מגיעים אליכם. היכן כן קונים? למה? לאחר שיהיו תשובות לשאלות אילו יהיה יותר קל לתקוף את הבעייה.
  בכל מקרה מכיוון שהבעיה היא של עסקים רבים כנראה שווה להתארגן יחד ולפנות במשותף לציבור בישוב. צריך לעשות זאת על ידי פרסום משותף ופעולת קידום.
  אני לא מדבר רק על פליירים ומודעות. אני מתכוון לארגן את בעלי העסקים והעובדים לצאת ולעשות משהו לא סטנדרטי כמו ללכת מבית אל בית ולהזמין את הציבור לאירוע במתחם שלכם, או לעשות תהלוכה שמחה ולהזמין את הציבור להשתתף או כל פעולה מעוררת אחרת שתגרום לציבור להכיר אתכם ולגרותו להגיע אליכם.
  אשמח לדעת מה עלה בסקר.
  עדי