צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 938 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » שיווק ומכירות


  שלומי יפרח
  2012-05-04 01:04:12
  .

  שמי שלומי יפרח אני חי בארצות הברית בקליפורניה לוס אנג'לס כשנה עכשיו . לפני בערך כחצי שנה אני ואחי פתחנו עסק ליבוא תכשיטי כסף.
  אחי השקיע 20 אלף דולר , התחלתי בזה שצילצלתי (בעזרת דפי זהב)לכל חניות התכשיטים באותו אזור שרציתי לעבוד והתחלתי לקבוע פגישות על מנת שיוכלו לראות את הסחורה כמובן שלא כולם קונים ואלה שקונים מכיוון שעדיין לא מכירים קונים מעט , אנו מוכרים לפי גרם אחי השקיע סכום מסויים לפיו קיבל את הסחורה את הסחורה הוא מעביר לי ( אני דואג לכל תפעול העסק) ואני מוכר אותך ולוקח נתח מהכמות שמכרתי :
  ככל שאני פוגש אנשים רבים יותר אני מוכר יותר וזה הגיוני אך המכירות לא משמעותיות כדי שאוכל להתפרנס כראוי מן סתם בטח כדי להצליח ולגדול שזוהי כמובן המטרה. בנוסף אחי שהוא המששקיע לא רואה הכנסות בכלל מכיוון שכל הכסף שנכנס מהמכירות הולך למשלוח הבא שמגיע עד כה הוא השקיע 40 אלף דולר על סחורה מכיוון שחייבים לספק סחורה חדשה כדי לשמור על הללקחות ולצבור לקוחות חדשים .
  אני פשוט לא רואה כיצד החברה גודלת ומכניסה יותר כסף כאשר כל כסף שנכנס הולך למשלוח הבא ונוצר כאן מן מעגל שלא מתקדם לשום מקום אלא פשוט מחזיק את עצמו ואת משכרותי הדלה.

  אשמח לקבל עזרה
  בתודה רבה שלומי יפרח