צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 937 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » יעוץ במיסוי ודיני עבודה


  אנונימית
  2008-04-08 22:52:07
  לרונן, ענית לי כבר על שאלה אחת, ואמרת שרואים שהגענו לקצה גבול הגדלת ההכנסות, ושאתקשר אליך בקשר לבדיקה איך להקטין הכנסות. הבעיה שגם את זה כבר בדקנו לעומק, ואפשר לאמר שגם כאן אנחנו כבר נושקים את הגבול, והמעט שעוד ניתן לצמצם אנחנו מצמצמים עכשיו, אבל זה ממש סכומים אפסיים, וגם לאחר שנצטמצם כאן עד למינימום שמינימום, וגם אם לא יהיו הוצאות בלתי צפויות, עדיין בגלל הדברים שנגררים מהעבר לא נוכל לסגור את המינוס.
  ברור לשנינו שאנחנו צריכים שילוב של תוכנית הבראה (אותה אנחנו כבר מיישמים) יחד עם הגעה להסכם עם הבנק שיתן לנו אוויר לנשימה עד שיסתיימו חובות העבר, בתקווה שבינתיים גם העסק שלי ינסוק והכנסותינו יגדלו, ואז להמשיך לחיות בקימוץ יד עד שנסגור את המינוס, ואחרי לחשוב איך חוזרים להוציא גם מידי פעם על מותרות אך בלי להקלע שוב לקושי הזה.
  אז הבעיה שלנו היא לא איך להגדיל הכנסות ולא איך לצמצם הוצאות, אלא איך לאפשר לנו לחיות כדי שנעשה את אלה ונכסה את חובותינו.
  שוב תודה על תשובתך
  תשובות המומחים של הוםביז:
  כהן רונן-מרטין 10.04.2008 12:11
  ניהול כלכלת המשפחה
  ענה על 268 שאלות
  איני יודע אם קביעתך לגבי קצה-גבול היכולת בנושא הוצאות היא נכונה, כי אין לי מספרים מול העיניים. לא לחינם יעצתי לך להתקשר אלי. גם "אויר לנשימה" של הבנק (הלוואה) היא חלק מההוצאות הנוספות לך. בנושא ניהול-העסק ופתיחתו, תוכלי לקרוא בספרי האחרון "ידעכוחכסף", הכולל גם את כל הכלים לניהול נכון של משק-הבית. עצתי לך: צאי מהאנונימיות והתקשרי אלי: 0524480956,0777292701