צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 310 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » יעוץ במיסוי ודיני עבודה


    יעל
    2009-09-23 16:45:19
    אני עובדת כעצמאית בייעוץ ארגוני. כעת אני עומדת לצאת לחופשת לידה. האם לא אוכל להיות בקשר עם הלקוחות שלי ולגבות תשלום עבור ייעוץ במשך 14 שבועות שבהם אני מקבלת דמי לידה מביטוח לאומי?
    תשובות המומחים של הוםביז:
    לריסה קרסילשצ'יקוב 05.08.2010 10:15
    הנה"ח,שכר
    ענה על 14 שאלות
    שלום יעל.
    אני מציעה לך להפנות את השאלה לעו"ד העוסק בתחום (למשל http://www.lawgate.co.il/article11.html) או לאתר ביטוח לאומי.
    אני לא מוסמכת.

    בהצלחה,
    לריסה

    אלעד אזולאי 24.09.2009 10:23
    אלעד אזולאי רואה חשבון
    ענה על 59 שאלות
    יעל שלום, באופן כללי בחופשת לידה אסור לעבור ,במידה וביטוח לאומי ידע שעבדת בסמכותו לבטל לך את הדמי לידה או לפחות חלק מהם.
    כמובן שאת יכולה להיות בקשר עם הלקוחות שלך,
    ואם מדובר על גביית כספים עבור תקופה עבודה של לפני הלידה זה בסדר גמור.
    אלעד