צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 1,018 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ילדים לנצח

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בזמן האחרון ניכרת תופעה של חוסר רצון להתבגר בקרב אנשים רבים. רובם המכריע של אנשים המסרבים להתבגר הוא בקרב אנשים. ההבדלים בין אנשים בני חמש עשרה לאנשים בני שלושים נמחקים יותר ויותר. בימינו אין זו תופעה נדירה לראות בן אדם שעבר כבר את גיל השלושים, ועדיין נראה, מדבר ומבלה את זמנו כמו אחד שהוא בן עשרים.

בסביבת הסוציולוגים כבר הומצא מושג מיוחד "קידאלט" ( Kidult – "kid" (ילד) ו- "adult" (מבוגר) בשפה האנגלית). משתמשים במושג הזה כאשר מתארים בני אדם שהחליטו לסובב את הזמן לאחור, במטרה לא להזדקן.

ואם יש ביקוש, אז יהיה גם היצע. יצרני הבגדים והאביזרים כגון Christian Dior, Louis Vuitton, Hermes ואחרים כבר התחילו לייצר סדרות של מוצרים בכיכובם של גיבורי סרטים מצוירים, חיות קטנות וחרקים. כמו כן, מושמעות קריאות פרסום המכוונות למבוגרים, שקוראות להם לרכוש מוצרי ילדים (במיוחד תכשיטים) קודם כל לעצמם.

תחשבו, איך אתם הייתם יכולים להרוויח מהמגמה הזאת, האם אתם מייצרים מוצרים שיכולים להתאים ל"קידאלטים"? ומה צריך לעשות עם המוצרים הקיימים כדי להתאים אותם לכיוון חדש זה?
תשאלו את העובדים החדשים ואת העובדים המתפטריםהאם אתם יכולים להציע משהו חדש למכירה לאנשים קשישים?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!