צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

הקשר בין הפרסום לסביבה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
כבר מזמן ידוע שהפרסום עובד טוב יותר אם האדם מעוניין בקבלת המידע באותו נושא אליו מתייחסת מודעת הפרסום. מודעות פרסום של ציוד דייג תהיינה הרבה יותר יעילות כאשר הן יחולקו בתערוכת דייג מאשר במקרה שהן יחולקו בתערוכת מערכות מידע. אם האדם מתעניין במשהו, אז הוא יתעניין גם במודעות הפרסום באותו נושא וקיימת סבירות גדולה יותר שהוא גם ירכוש משהו כתוצאה מכך.

לאחרונה את אחד המקומות הראשונים בקרב הפרסומות באינטרנט תופס פרסום תלוי הקשר. מדובר בשיטה שבה מבין כל רשימת מודעות הפרסום נבחרות לתצוגה רק אלה המתאימות ביותר לתוכנו העיקרי של הדף המוצג. לדוגמה, אתם קוראים מאמר המתאר דייג ובמקביל רואים מודעות פרסום של ציוד לדיג. יותר ויותר פרסומאי אינטרנט משתמשים בשיטה הזאת, ולא נותר בה שום דבר מעניין. הרי הכול התחיל בעיתונים ובכתבי עת מודפסים אשר פרסמו ליד מאמרים בנושאים מסוימים מודעות באותם הנושאים.

הדברים המעניינים מתרחשים בכיוונים פרסומיים אחרים. לאחרונה הופיעו מספר רעיונות בשלבי מימוש שונים שמשתמשים בעיקרון דומה של פרסום מודעות במקומות חדשים.

האפשרות הפשוטה ביותר (עפ"י האנאלוגיה אינטרנט – מידע – ספרים) – הצבת מודעות פרסום בחנויות הספרים ובספריות. ישנו מדף עם ספרים בנושא הדיג? תציבו לידו פרסומות של המוצרים הקשורים לנושא זה.

אפשרות מורכבת יותר אבל בעלת פוטנציאל התפתחות אדיר בשנים הקרובות – עבודה דרך טלפונים סלולאריים (סמארטפונים, מחשבים ניידים ועוד). הודות ל"שדרוג" האוכלוסייה, ישנם אנשים שברשותם כבר שניים-שלושה טלפונים, ומרבית המחשבים הניידים מכילים את הרכיב Wi-Fi. ובעוד זמן קצר כאשר תעברו בקרבת חנות למוצרי נופש פעיל ודיג – תוכלו לקבל הודעת MMS (לדוגמה) עם הזמנה להיכנס לחנות ולקנות סט חדש של פיתיונות או מוצרי דיג אחרים. וכאשר אתם נמצאים במחלקת משקאות חריפים בסופרמרקט – הודעת SMS עם הצעה לרכוש מוצר מסוים.
האם זהו המחיר הסופי שלך?מבצע קידום ביום ההולדת

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!