צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 590 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

איך להתנהג במצבי עימות

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
לקוח זועם מתקשר אליכם או מתפרץ ישירות למשרד שלכם. הוא מאשים אתכם בכל החטאים האפשריים ועם קצף בפיו מודיע לכם, שהוא לא מוכן להמשיך לשתף פעולה עם חברה כמו שלכם...

נראה שאתם עשיתם בדיוק את מה שהלקוח רצה, ניסיתם לענות על כל הדרישות שלו, והוא לא מרוצה, וזאת בלשון המעטה. אבל זה לא הזמן להילחץ – זה הזמן לפעול!


1. תבררו, ממה בדיוק הלקוח לא מרוצה. בניסיון שלי היה מקרה שבו המנהל סיכם עם הלקוח בפרטי פרטים את כל המרכיבים בהזמנה. הלקוח נראה מרוצה מאוד. המנהל, מלא בגאווה, מילא את ההזמנה. למחרת התקשר הלקוח, שעוד אתמול היה מרוצה מאוד. התחילו הטענות. הסתבר, שעבור הלקוח היה חשוב מאוד שהסחורה תגיע בשעה 16:00. אבל הם לא דיברו על העניין הזה באופן מדויק. המנהל היה עד כדי כך שקוע בתוכן של ההזמנה, שהוא לא שם לב לזמנים שצוינו.


2. כאשר הבנתם ממה הלקוח לא מרוצה – תסכימו איתו, תגידו לו שאתם מבינים אותו ושבמקומו אתם הייתם מרגישים את אותו הדבר.


3. כאשר הרוחות קצת נרגעו – מגיע הזמן לפעול. תציעו את האפשרות שלכם לפיתרון הבעיות. אל תחכו עד שהלקוח יתפרץ עליכם שנית עם קללות. לדוגמא, אם נתקעתם בפקק תנועה ואיחרתם לפגישה שבה חיכו לכם הלקוח והשותף שלו, והשותף נסע עוד לפני שהגעתם, תציעו ללקוח להתקשר בעצמכם לשותף שלו, ולהתנצל על האיחור. בכל מקרה, תציעו פיתרון משלכם לבעיה שנוצרה. אם הלקוח לא יקבל אותו – תציעו לו פיתרון נוסף. במלה אחת, תפעלו, כך יהיו לכם יותר סיכויים להגיע להסדר עם הלקוח.
איך באמצעות בלוג "להכריח" את העובדים שלכם לעבוד?האם זה יהיה מיותר?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!