צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 179 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

תרעננו את הידע שלכם

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
לזיכרון האנושי יש יכולת לשכוח מידע. במיוחד אם מדובר במידע שלא משתמשים בו או שמשתמשים בו לעיתים רחוקות. כמו כן, לזיכרון יש יכולת לעוות את המידע, בעיקר תחת ההשפעה של החשיבה שלנו ושל הניסיון שנרכש.

כתוצאה מכך – ככל שהזמן עובר הזיכרונות שלנו, ובעקבות כך גם המיומנות שלנו, מתעוותים ונחלשים. אם ניקח לדוגמה נהגים שלמדו תיאוריה ועברו טסט, נראה שכעבור 3-5 שנים רובם לא יצליחו לעבור טסט מחדש מבלי שילמדו עוד פעם את התיאוריה. הסיבה – בחלק מהמקרים שכחו איך להתנהג במצבים מסוימים המתרחשים בכבישים, ובחלק אחר מהמקרים מושפעים מניסיון הנהיגה היומיומי – נוהגים בצורה לא נכונה, ולאחר זמן מה מתחילים לחשוב שזוהי צורת הנהיגה הנכונה.

ניתן להבחין בתופעה דומה גם בתחום המידע העסקי. לדוגמה, ניקח סוכן מכירות שהשתתף בסדרה של סדנאות יעילות במיוחד בתחום המכירות. לימדו את אותו האדם להשתמש בכמות אדירה של שיטות יעילות לביצוע תהליכי המכירות. אבל אם נעקוב אחר העבודה של אותו סוכן המכירות במשך שנה-שנתיים, ברוב המקרים נראה את התופעה הבאה: מתוך עשרות השיטות לביצוע עסקאות עליהן הוא למד והתאמן, המוכר משתמש במקרה הטוב ב- 5-7. ואם השיטות הללו לא עובדות – הוא חושב: "הלקוח הזה קשה או שהוא בכלל לא התכוון לרכוש שום דבר". האמת היא שהוא פשוט היה צריך להיזכר במשהו שהוא למד בעבר ושכח. מצב זהה נראה גם במקצועות אחרים.

לכן רענון חוזר ונשנה של הידע הנלמד שומר על הגמישות והיעילות בעבודה.

יש גם יתרון נוסף ברענון הידע. היות והקדמה לא עוצרת לרגע, הידע והיכולות יכולים להפוך למיושנים אפילו תוך כמה שנים. דוגמה טיפוסית – רפואה: בתחום זה מדי יום מופיעות תרופות יותר חדשות ויעילות, ורבות מהישנות הופכות לאסורות לשימוש.

לכן, כאשר אתם מרעננים את הידע שלכם, תפנו במקביל למקורות מידע חדשים. בדרך זו תוכלו לא רק לשחזר בזיכרון דברים שנשכחו, אלא גם לרכוש את המידע העדכני ביותר שיקנה לכם יתרונות מול מתחרים.
מניפולציות עם תקופת האחריותמחשבים ויעילות העבודה במשרד

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!