צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 179 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

אחסון של מוצרים עונתיים

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
ישנן קטגוריות מסוימות של מוצרים שבהם משתמשים רק חלק מהזמן. ביתר הזמן הם שוכבים בחוסר מעש. זו יכולה ל היות שמשית חוף, יאכטה, בגדי חורף או קיץ, מעיל פרווה או מגלשי הרים. והכול יכול היה להיות בסדר, אילולא שלושה "אבל":

ישנם חפצים בעלי נפח גדול שתופסים הרבה מקום במהלך אחסון. במיוחד אם אין הרבה מקום פנוי. איפה תכניסו כמה סטים של מגלשיים כולל ציוד נלווה של כל בני המשפחה?

תציעו פתרון לבעיות של הלקוח: תציעו לו לאחסן את רכושו אצלכם בצורה מסודרת מחוץ לעונת השימוש בו. את השירות הדומה מציעים סוחרי ציוד צלילה ועוד כמה חברות אחרות. אבל למה שגם אתם לא תחשבו על זה? בתור שירות נוסף – אם אתם מוכרים חפצים גדולים שמשתמשים בהם רק בעונות מסוימות. או בתור עסק עצמאי.

הבעיה השנייה היא שאין שום דבר שהוא נצחי ובלתי שביר. ולכן כל החפצים מתקלקלים ומאבדים את התכונות הצרכניות שלהם. וזה אפילו יכול להיות לא תלוי במידת השימוש במוצר.

אבל אם תקפידו על תנאי אחסון מיוחדים, ולפני שתכניסו את החפצים לאחסון תעשו להם טיפול מיוחד – הם יחזיקו מעמד הרבה יותר זמן. אם תאחסנו מעיל פרווה בשווי עשרות אלפי דולרים במקום קר, חשוך ודי לח, ולפני תחילת האחסון תעבדו אותו עם חומרים מיוחדים – הוא ישרוד הרבה יותר זמן מאשר במקרה של תלייה פשוטה בארון ביחד עם שאר הבגדים.

תציעו פתרון לבעיות של הלקוח: תציעו לו לבצע הכנה מקצועית של חפצים שונים לקראת אחסון ארוך טווח. תוך כדי אחסון אצלכם בתנאים מיוחדים או באמצעות הגעה ישירות לבית הלקוח.

הנקודה השלישית, הבעייתית ביותר. החפצים נגנבים. נגנבים בכל מקום ותמיד.

תציעו פתרון לבעיות של הלקוח: תציעו לו אחסון יותר בטוח ומוגן של החפצים שלו מאשר האחסון בביתו, תוך מתן אפשרות לביטוח נוסף.

מה עוד המצאתם או עשיתם בכיוון הזה?
תהפכו את נקודת שירות הלקוחות הפחות עמוסה למושכת יותרמנהל זמני

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!