צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 179 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

עד כמה גובה ההנחה בשוברים הוא משמעותי?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בשנים האחרונות סוחרים רבים ניסו למשוך את הלקוחות באמצעות שוברים – מודעות פרסום המקנות בנוסף הנחות מסוימות בעת הצגת השובר. ורוב האנשים שניסו זאת לא המשיכו להשתמש בכלי זה למשיכת לקוחות, אלא הצטערו על הכסף שבוזבז סתם. התברר שההצלחה של מרבית מבצעי השוברים לא הייתה מהותית.

אבל למה זה היה ככה? הרי האמת היא שהשוברים אמורים להעלות את היקף המכירות ברמה משמעותית.

אם נניח בצד את כל הטעויות הקטנות, דוגמת מיקום מודעת הפרסום לא בשולי העמוד (כדי שיהיה קל לגזור אותה) אלא איפה שיש מקום, ליקויים בעיצוב וכו', אז נראה שישנה טעות נפוצה נוספת, והיא מהווה מחדל רציני מאוד. זוהי טעות הקשורה לרמת המוטיבציה.

כדי שאדם כלשהו ירצה לבצע פעולה מסוימת צריך להציע לו תמריץ גדול מספיק. עד כמה התמריץ יהיה גדול אם הרווח המשוער מהשימוש בשובר יהיה שווה בערך להפרשי המחירים אצל המתחרים? זוהי קמצנות לשמה: מציעים ללקוח הנחה של 2% באמצעות השובר, כאשר אצל המתחרה הקרוב ביותר ניתן לקנות את אותו המוצר במחיר הנמוך ב- 20% וזאת ללא שום הנחות.

רמת ההנחה בשובר צריכה להיות גבוהה מספיק די לגרום לאותו הצרכן להרים את התחת שלו מהספה ולעשות את הקנייה. או לפחות להגיע (או להתקשר) לנקודת המכירה שלכם. וברוב המקרים ההנחות המוצעות אינן מספיקות אפילו כדי שהצרכן ימצא לנכון לגזור את הקופון ולהניח אותו בכיס (בארנק) למקרה של שימוש אפשרי בעתיד.

אז אולי כדאי לנסות להציע לצרכנים פיתיון רציני יותר?
מידת ההכנה המוקדמתחיזוק הדדי

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!