צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 179 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

התלונה של הצרכן לדרג העליון ביותר

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
ברוב החברות לעובדים הפשוטים אין סמכויות לקבל החלטות בנוגע לתלונות של הלקוחות. בדרך כלל זהו תפקידם של העובדים בדרג הביניים. ובדרך כלל – רק של כמות מסוימת של עובדים בעלי הסמכויות הנדרשות, ולא של כולם.

המצב הזה גורם לכך, שיש תלונות שלא רק שאינן מטופלות, הן אפילו לא נמצאות בבירור. או שהעובד האחראי לנושא לא נמצא. או שהוא עסוק ומבקשים מהלקוח לחכות לו עוד שעה. ולפעמים פשוט מתעלמים מהלקוח: אני לא יכול לעזור לך – וזהו זה.

כתוצאה מכך החברות מאבדות לקוחות נאמנים. הרי אם מטפלים בתלונה במקום – מתוך 4 מתלוננים 3 יישארו לקוחות נאמנים ויעלו את רמת הנאמנות לחברה שלכם בקרב המכרים שלהם – תוך כדי סיפורים על השירות הטוב שלכם. אם נתקלים בקשיים משמעותיים – רק 1 מתוך 4 יישאר נאמן, וגם בגלל השיחות של הלקוח עם מקורביו על השירות הגרוע שלכם היחס כלפי החברה שלכם ייפגע. ישנן שיטות ודרכים רבות שבאמצעותן ניתן לשפר את העבודה עם התלונות של הלקוחות. להלן אחת היעילות ביותר.

תניחו ליד הקופה ערימת כרטיסי ביקור של המנהל עם הפרטי ההתקשרות עימו. ופוסטר קטן עליו תופיע תמונתו וטקסט שנראה בערך כך: "אני, יוסי כהן, המנהל של החנות הזאת. אם יש לכם תלונה, הערה או הצעה לגבי העבודה של החנות / החברה שלנו – אתם מוזמנים להתקשר אלי בכל זמן מהשעה 8 ועד השעה 23".

רבים יחשבו שהשיטה הזאת אינה יעילה. ראשית כל – בגלל השימוש העודף של הלקוחות באפשרות להתקשר למנהל החנות. וחוץ מזה, המנהל עלול לגלות הרבה דברים שהוא לא אמור לדעת. אבל בזה בדיוק מסתכם הכוח של השיטה הזאת. הרי במצב המושלם לא אמורות להיות תלונות, וכתוצאה מזה גם לא אמורות להיות שיחות טלפון של הלקוחות להנהלה. לפי כמות הטלפונים אפשר בקלות להגדיר את מידת שביעות הרצון של הלקוחות מרמת השירותים ומאיכות המוצרים המוצעים. תנסו.
אתה הטוב ביותר!טעויות במודעות פרסום כאמצעי למשיכת לקוחות

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!