צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 590 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

תעזרו ללקוח להיפטר ממוצר שלכם או לפנות מקום עבור המוצר שלכם

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בזמנו מכרתם ללקוח את המוצר שלכם. אבל אין דברים נצחיים בעולם. ולאחר זמן מה המוצר יתקלקל, יתבלה או יהפוך למיותר מסיבה אחרת (כמו שאצלי בבית זרוק טייפ מנהלים עם קלטות קומפקטיות). אבל לעומת מצת משומש אותו קל לזרוק, ישנם חפצים מסוימים מהם הרבה יותר קשה להיפטר. תנסו סתם ככה לזרוק רכב שיצא מכלל שימוש. או סט רהיטים משומש.

תעבדו בשני כיוונים עיקריים. הראשון הוא היפטרות מהמוצר שלכם לאחר שהוא מפסיק לתפקד. בינתיים אין לזה כל כך הרבה ביקוש – כיוון שמדובר בתחום שפונה לטווח ארוך. ומי מוכן לשלם או אפילו לחזות תשלומים לפרקי זמן של 10 – 20 שנים קדימה? מרבית החפצים הגדולים שאינם נוחים להעברה טובים לשימוש במשך הרבה זמן.

הכיוון השני הוא הכנה נוספת בזמן רכישת המוצר שלכם. האפשרות הזאת יותר מעניינת. אם אדם כלשהו קונה מקרר חדש – למה שלא תציעו לו לקחת ממנו את המקרר הישן לשימושכם? במיוחד אם מדובר בדירה בקומה העשירית ויש לסחוב את המקרר במדרגות.

אם תשתמשו בחשיבה יצירתית, אז ניתן לסגל את הגישה הזאת גם לכיוונים עסקיים אחרים. למשל, להציע ללקוחות שרוכשים תוכנת ניהול חשבונות חדשה להסיר בצורה מקצועית את התוכנה הישנה מהמחשב ולעדכן את כל המסמכים והנתונים הפיננסיים והאחרים אל תוך התוכנה החדשה.

עם הזמן יהיה לשירות מסוג זה יותר ויותר ביקוש.
תתמקדו באנשים חוליםבוא עם חברים!

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!