צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

ממה להתחיל את השיחה עם אדם לא מוכר או כמעט לא מוכר?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
ברמת העיקרון, אתם יכולים להתחיל מכל דבר שבא לכם. הרי העניין הוא לא בשאלות שלכם – העניין הוא בהקשבה. אבל לפי דעתי, "איפה אתה גר?" – זוהי שאלה טבעית, תמימה ורלוונטית לכל מצב. הרי בכל מקרה, כל אדם מתגורר במקום כלשהו. בנוסף, התמימות של השאלה היא גם כן חשובה. הרי אתם בטוח רוצים שהאנשים שאתם מדברים איתם ירגישו בנוח, משוחררים ובטוחים, והעניין שלכם לגבי מקום המגורים שלהם לא מרמז לא על סקרנות יתר מצדכם ולא על מניע נסתר כלשהו.

ככל הנראה תרצו להימנע משאלות שעלולות להפנות את השיחה לכיוון שלילי, במיוחד אם אתם מנסים לפתח קשרים עם אדם חדש עבורכם. אפילו אם מסיבות כלשהן האדם שאתם משוחחים איתו אינו מבטא אופטימיות לגבי מקום המגורים שלו, תמיד אפשר להקנות לשיחה אופי חיובי יותר, באמצעות השאלה על השאיפות של האדם הזה לגבי מקום מגוריו, איזה מקום זה צריך להיות, איזה בית, איזו שכונה.

אם רק עכשיו הכרתי אתכם, הייתי רוצה שהשיחה הראשונה שלנו תהיה מוצלחת. אני רוצה לרכוש לעצמי את הזכות להמשיך את השיחה, ביום למחרת או אי פעם בעתיד. אין לי שום כוונה לשאול על משהו שעלול להפריע לקשר שלנו בעתיד.

אני אמנע משאלות מיידיות על העבודה ועל המשפחה שלכם, כיוון שעבור חלק מהאנשים האזכורים אודות תחומי החיים הללו עלולים להיות מעציבים. אני לא אתעניין בהשקפות הדתיות, בעמדות הפוליטיות ואפילו לא בפנאי המועדף עליכם. עבור מרבית האנשים חלק מהנושאים שפורטו לעיל הינם די אישיים, ובנוסף לכך הם עלולים להיות קשורים לבעיות מיוחדות בחיים שלהם, בהן לא כדאי לגעת לעת עתה.

המטרה שלכם היא לפתח מערכת יחסים טובה. בשביל זה עליכם להקשיב. תעקבו בתשומת לב אחר כל מה שייאמר על ידי האיש שאתם מדברים איתו. אל תנסו להסיק מסקנות. האדם שאתם מדברים איתו מתכוון למה שהוא אומר. ולא למה שלפי דעתכם הוא מתכוון אליו.

האנשים אומרים את מה שהם מתכוונים אליו, למרות שאנחנו מתעקשים שאנו יודעים יותר טוב. זה טיפשי, לא? אני רוצה שבאמת תקשיבו לתשובות לשאלות שלכם. הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות במהלך השיחה – זה לברר עבור עצמכם מה הם הדברים החשובים עבור האדם השני.

הדברים החשובים – הם בעלי הערך הגבוה ביותר בחיים שלו. אלה הם הדברים שמדאיגים אותו יותר מכל דבר אחר, מעוררים בו את הרגשות העזים ביותר, וכן מהווים מקור לדאגה בלתי פוסקת. באמצעות ההקשבה עליכם לברר מהם הדברים החשובים עבור האדם שאיתו אתם משוחחים, ואתם אמורים לעשות זאת בכל שיחה עם שותף פוטנציאלי או עם כל אדם אחר.

הדברים החשובים – אלה הם המרכיבים של יסודות החיים האנושיים, ולכן הם חייבים להוות את נושא המחקר שלכם. הדברים החשובים – הם היסוד לכל מערכת יחסים. מערכת היחסים תהיה יציבה אך ורק בתנאי שאתם מכירים את הדברים החשובים של האדם האחר, מכבדים אותם ומקפידים עליהם. אם זה לא כך, אין שום סיכוי שמערכת היחסים הזאת תהפוך לחברות, שלא לדבר על שותפות.

אם אתם מניחים שפיתחתם מערכת יחסים טובה עם האדם כלשהו, אבל אין לכם מושג מהם הדברים החשובים עבורו – סימן שלמערכת היחסים שלכם אין בסיס מוצק. עליכם לדעת מהם הדברים החשובים של האדם השני. הרי אף אחד לא יקנה אצלכם שום דבר, אם אינכם מסוגלים לראות את הדברים מנקודת מבטם של האחרים.

האדם רוכש לא רק את המוצר או את השירות שלכם, או את ההזדמנויות העסקיות אשר נפתחות בפניו כתוצאה מהשותפות שלו איתכם. בנוסף, הוא "קונה" אתכם. נמשך לאפשרות של פיתוח מערכת יחסים איתכם. ואילו כל מערכות היחסים תמיד נבנות על בסיס שיתוף הפעולה בין הדברים החשובים: הדמיון ביניהם, האפשרות להעריך אותם, להתלהב מהם, והעיקר – באמת לכבד את הדברים החשובים של כל צד.

ובכן, תקשיבו, אל תגלשו למחשבות שצצות בראשכם בצורת הערכות, שיפוט, הסכמה או אי הסכמה, השוואות, מסקנות, חוסר סבלנות או בהייה. תעצרו, תביטו ותאזינו לדברים שהם חשובים עבור האדם השני. תשאפו לברר, מה הכי חשוב בחיים שלו.
איך לפטר עובד בצורה הנכונה?אגדות מסחריות

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!