צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

נוכחות אבסולוטית

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
לפני זמן קצר סיפרתי לכם על הניסיונות של החברות השונות בתחום הענקת פרמיות לעובדים שלא נעדרו ממקום העבודה שלהם בעקבות חופשת מחלה. אבל למה שלא תרחיבו את תחומי השימוש בשיטה זו?

למה שלא תעניקו לעובדים שלכם פרמיות אם במשך תקופה מסוימת ההגעה שלהם לעבודה הייתה מושלמת? אם במשך שנה שלמה העובד אף פעם לא איחר, לא לקח חופשת מחלה, לא הפסיד אף יום עבודה? אז למה שלא תעניקו לו מתנה על כך? או פרמיה כספית?

הרי ניתן להרחיב תוכנית כזאת גם לכמה שנים: ככל שאתה מגיע לעבודה בזמן במשך תקופה ארוכה יותר, כך גובה הפרמיה יהיה גדול יותר.

כמובן, חלק מהעובדים לא ייקחו חלק בתוכנית הזאת בשל חוסר האחריות שלהם. אבל עבור רבים אחרים האפשרות לזכות במתנה בעלת ערך רב או בתוספת שכר תהווה מוטיבציה נוספת להימנע מאיחורים ומאי הגעות. כדי למשוך לתוכנית כמה שיותר עובדים, תתחילו לתגמל החל ממרווחים של חודש. הרבה יותר קל להגיע לעבודה בזמן במשך חודש מאשר במשך שנה. וכיוון שהמטרה יותר קלה להשגה (אפילו אם היא קטנה יותר) – כמות גדולה יותר של אנשים תנסה להשיג אותה.
תחשבו על גבי ניירעובד חדש ומקום עבודה ישן

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!