צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 646 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

תושבים חדשים בתור לקוחות מבטיחים

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
קיימת קטגוריה מבטיחה של לקוחות פוטנציאליים שאפשר למכור להם בקלות ולהפוך אותם ללקוחות הקבועים שלכם. אלה יכולים להיות גם אנשים בודדים ומשפחות שעברו לאזור שלכם לא מזמן וגם חברות ששינו את המיקום שלהם. במיוחד חברות חדשות שרק נפתחו.

ואז אתם מופיעים. ועוזרים לאדם לקנות את כל מה שהוא צריך. או שאינו צריך.

היתרון של התושבים החדשים הוא בכך, שעדיין אין להם העדפה מסוימת למרכזי קניות כאלה או אחרים. כמו כן המידע שלהם לגבי איפה כל חנות נמצאת אינו הכי שלם. ואם אין להם סטריאוטיפים קיימים – סימן שלא תצטרכו להשקיע מאמצים ניכרים על מנת למשוך את הלקוחות מהספק הנוכחי שלהם אליכם.

לגבי חברות – תוכלו לקבל את המידע הדרוש לכם מסוכני נדל"ן שמוכרים ומשכירים נדל"ן מסחרי באזור שלכם.

לגבי תושבים רגילים – תוכלו לקבל את המידע הדרוש לכם במשרדים המנהלים רישומים שונים הקשורים לנדל"ן (באופן רשמי ולא רשמי), בחברות נדל"ן למיניהן וכן בחברות העוסקות בהובלות.

לאחר קבלת המידע המעניין אתכם, אתם פשוט יכולים להפיץ עלוני מידע על החברה שלכם בתוספת הצעה לרכוש אצלכם משהו. אפשר לגשת לזה גם בצורה יותר פרטנית: אם אנשים עוברים – סימן שיהיה צורך נוסף במוצרים ובשירותים מסוימים. ובנוסף יהיה יתרון גדול להצעות מיוחדות "עבור חברות שנרשמו באזור שלנו לאחרונה בלבד" – או משהו דומה.
העובדים מחפשים את העובדים החדשיםמדידת זמן

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!