צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 699 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיווק באמצעות הטבעה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בפסיכולוגיה של בעלי חיים קיים המושג "הטבעה", והוא מתייחס למצב בו יצור שזה עתה נולד מטביע בהכרתו בתור ההורה את הישות הראשונה שזזה במהלך פרק זמן מסוים. אם ליד גוזל שרק בקע מהביצה נמצאת חתולה – הגוזל יחשוב שהיא האימא שלו. תהליכים פסיכולוגיים דומים, אם כי בצורה פחות ניכרת, מתרחשים אצל בני האדם.

אז תנסו ליצור מצב, בו ההיכרות הראשונה עם מוצר מסוג מסוים תתרחש כאשר המוצר הזה הוא שלכם. אם הצרכן לומד נהיגה ברכב A, אז הסבירות שבעתיד הוא ירכוש רכב מסוג זה הולכת וגדלה. ואם בקורס מחשבים כולם משתמשים בספר של הוצאת B, אז כאשר הצרכן ילך לחנות ספרים הוא כנראה יתעניין בספרים אחרים של אותה ההוצאה. ואם תתארו בפרטי פרטים את השירותים הפיננסיים של הבנק החדש C – לאיזה בנק לפי דעתכם הצרכן יפנה בעתיד?

רק אל תשכחו – בקרב בני האדם התהליכים הללו הם בגדר הסתברות בלבד – אחרי תצוגה וקורס תמציתי על מצלמות דיגיטאליות מסוג M לא כל אחד יחליט בעתיד לרכוש מצלמה מסוג זה. יחד עם זאת, הסבירות שזה יקרה לאחר ביקור באירוע כזה היא הרבה יותר גבוהה. במיוחד אם במהלך התצוגה יופעלו כמה שיותר איברי חישה ומוקדי תחושה ייחודיים.

המסקנה: תעשו מאמץ, כדי שכמה שיותר אנשים ישמעו (וינסו) לראשונה מוצר או שירות מסוים כשזהו מוצר או שירות בעל סימן מסחרי שלכם.
חיסרון? לא, יתרון.האם אתם מחפשים ספקים חדשים?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!