צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

למה העובדים לא מבצעים את המשימות המוטלות עליהם?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הם לא מבצעים את המשימות המוטלות עליהם בגלל שלוש סיבות בלבד. להלן הסיבות הללו:

1. הם לא יודעים מה לעשות.
2. הם לא יודעים איך לעשות את זה.
3. הם לא מבינים למה צריכים את זה.

זה נשמע פשוט, נכון? ובכן, זה באמת פשוט.

1. "הם לא יודעים מה לעשות". גם אם העובד אומר לכם שהוא הבין מה צריך לעשות, אנחנו ממליצים לכם לבקש ממנו לספר במלים שלו – מה בדיוק הוא מתכוון לעשות. אתם תופתעו לטובה, כשתגלו כמה פרשנויות ומשמעויות העובדים מצליחים להכניס לתוך המשימה הפשוטה שהטלתם עליהם. יכול להיות שהם לא שמעו את מה שאמרתם להם, או שהם מעוותים את דבריכם ומוסיפים פרטים משלהם. לפעמים כדאי לחזור על ההוראה מספר פעמים, כדי שהעובדים יוכלו לחזור עליה במלואה ובצורה מדויקת. אבל בכל מקרה, תתחילו לבקש מהעובדים שלכם לספר לכם איך הם הבינו את ההוראה.


2. "הם לא יודעים איך לעשות את זה". אלה הן גרסאות שונות לגבי הסעיף הראשון. יחד עם זאת, העובדים יכולים להית בטוחים שהם יודעים מה צריך לעשות, ואפילו יגידו לכם את זה אם תשאלו אותם. נשאלת השאלה: אז למה בכל זאת הם עושים משהו אחר? אל תפחדו לשאול את העובד, אחרי שהסברתם לו מה בדיוק עליו לעשות, איך הוא מתכוון לעשות את זה. או שתבקשו ממנו להראות לכם את זה. אתם תוכלו לראות צעדים שפוספסו, סדר פעולות לא נכון או פעולות מיותרות. כעת יש לכם הזדמנות לתקן את כל אלה לפני שהם יתגלו במהלך העבודה, ובאמצעות כך למעשה לחסוך זמן, כסף, וחשוב לא פחות – העצבים שלכם.


3. ולבסוף,"הם לא מבינים למה צריכים את זה". ובכן, זוהי גם נקודה חשובה. אם וידאתם שהעובד הבין מה עליו לעשות ויודע איך לעשות את זה נכון, אל תסיקו מזה באופן אוטומטי שהוא יעשה את זה. לא בהכרח. לאחר שהעובד קיבל את ההוראה (בין אם אתם אוהבים את העובדה הזאת או לא), העובד ממקם אותה ברשימת סדרי העדיפויות הפנימית שלו, וכל דבר שאין לו משמעות גדולה מדי מנקודת מבטו הוא ימקם, כמו כל אדם נורמאלי, בתחתית הרשימה. ובשבילנו זה אומר – דוחה את ביצוע המטלה. לכן, פתרון הולם לבעיות מהסוג הזה יהיה הסבר על חשיבות ביצוע המטלה. זה מושג באמצעות פעולה פשוטה – הדגמת ההשלכות של ביצוע ואי-ביצוע המטלה על כל מי שיכול להיות מושפע ממנה. בדרך כלל, ככל שהפעולה הינה חשובה יותר, כך ההשלכות שלה הן רבות וממושכות יותר. רק אחרי שהצוות שלכם יראה את המימדים של ההשלכות הללו, הוא יוכל להסיק את המסקנות הנכונות ולהעריך את חשיבותה של המשימה שהוטלה עליו.
בנוסף, ביצוע של כל ההמלצות שצוינו לעיל ייתן לכם את האפשרות לאתר את העובדים האיטיים והמסוכנים, אשר לא רוצים לשתף איתכם פעולה מתוך עיקרון.
תנסו ואתם לא תצטערו.
איך אפשר להסוות את העלאת המחירים?6 שיטות להשתעשע, אם מציעים לכם לקנות משהו בטלפון

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!