צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 81 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

פעוטון לגברים

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
במרכזים המסחריים הגדולים כבר מזמן קיימים חדרי ילדים מיוחדים. בזמן שההורים עושים קניות, מטפלים מקצועיים עובדים עם הילדים. הילדים משחקים במשחקים שונים, בין היתר משחקים מפתחים, מתקשרים עם ילדים אחרים, ואפילו יכולים לקבל ארוחה חמה או לישון. כל השירותים הללו, כמובן, תמורת תשלום. אגב, במקרים מסוימים, במיוחד באירופה, השירות הזה יכול להיות גם בחינם – בהנחה שההורים יבזבזו סכומים גדולים יותר של כסף.

וודאי שמתם לב, שרוב הנשים אוהבות לעשות קניות, ואילו רוב הגברים – להיפך, שונאים את זה. לאחר שעה של סיבובים בקניון הבעל מתעצבן יותר ויותר ורוצה לסיים עם זה ולצאת החוצה, ואילו האישה רק התחממה לקראת מסע הקניות האמיתי.

בגרמניה מצאו פיתרון לבעיה הזאת. עכשיו ניתן להשאיר לזמן הקניות בחדר מיוחד לא רק את הילד. נפתחו "פעוטונים" מיוחדים לגברים. תמורת 10 אירו בלבד הגבר המרוצה יקבל שתי כוסות של בירה, חטיפים חמים, כדורגל על גבי מסך גדול או אפשרות לשחק במשחקי מחשב חדשים. בירה נוספת ושירותים נוספים – תמורת תשלום נפרד.

בזמן שהגבר נהנה ב"פעוטון", אשתו יכולה בלי לחץ להסתובב ולעשות קניות, ולא לדאוג לבעל המתבכיין שנמאס לו מהקניות. הרי יש לו כדורגל ובירה, כמעט כמו בפאב.
טיפול רפואי מונעאיסוף היבול

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!