צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 470 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

תמסרו את המוצר שלכם לשבוע

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בעלי חנויות לחיות משתמשים פעמים רבות בתחבולה כזו – אם הלקוח מהסס האם כדאי לו לקנות את גור הכלב או החתול הנעים ומלא הפרווה, המוכר מציע: "תיקחו אותו אליכם לשבוע. אם הכול יהיה בסדר, תשלמו עליו, ואם הוא לא ימצא חן בעיניכם – תחזירו אותו". בדרך כלל, תוך שבוע המשפחה מתרגלת כל כך לבעל החיים שבני המשפחה לא מסוגלים לחשוב אפילו על להחזיר אותו לחנות.

בערך באותו האופן פועלים הסוחרים של "פורשה" – לאחר (או אפילו במקום) מבחן נסיעה הם מציעים ללקוח המהרהר לקחת את המכונית ולנהוג בה במשך שבוע. כאילו להשכרה, אבל בחינם. לנסוע בה למשרד, למועדון, למסעדה... כאשר לקוחות רבים מגלים אילו מבטי קנאה – הערכה מלווים אותם ברחובות, הם לא מחזירים את המכונית לסוחר, אלא פשוט שולחים את הצ'ק.

יתכן שבאותה השיטה יכולים להשתמש גם אתם?

אם המוצר שלכם טוב ואתם בטוחים שירצו להשאיר אותו, אם קל לתת את המוצר הזה לזמן מה ובנוסף לכך גם קל לקחת אותו, אם הוא לא יתקלקל מכך שמישהו ישתמש בו במשך זמן קצר – יתכן וכדאי לכם להציע ללקוחות לקחת את המוצר לזמן מה לפני שהם יחליטו באופן סופי לגבי הקניה?
במה מפקידים המשקיעים את הכסף שלהם?איך לפטר עובד בצורה הנכונה?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!