צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 470 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

רשע לביצוע רכישות

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
אם אתם רוצים שיהיה לכם יותר כסף, אז יש לכם שתי אפשרויות – או להרוויח יותר או לבזבז פחות. השיטה שלהלן מאפשרת להקטין את ההוצאות.

אתם צריכים בחברה שלכם עובד מיוחד שתפקידו יהיה לבקר באופן קשוח במיוחד את מחירי הרכישות המבוצעות.

מדובר בעובד שמאופיין בידע לנהל משא ומתן, ניסיון רלוונטי, יכולת עבודה במצבי לחץ, גמישות בהתנהגות, אסרטיביות, נכונות להשגת המטרות שמוצבות לפניו (ייעול של רווחים באמצעות רכש).

זהו עובד שינתח את מחירי הרכש ויציב את טווחי המחירים עבור החברה.

כדי להשיג יותר גמישות במשא ומתן יש להשתמש גם באנשים אחרים (שיטת השוטר הטוב והשוטר הרע). ה"טוב" מנהל באופן אישי את המשא מתן ומודיע שהוא בשמחה היה מציע תנאים טובים יותר לסגירת העסקה, אבל הוא לא יכול לעשות זאת כיוון שה"רע" הציב גבולות מובהקים שהוא פשוט לא יכול לחרוג מהם. אם יש בבעלותכם חברה גדולה מספר רב של ספקים, הגישה הזאת הופכת להכרחית. הרי אפילו פיזית אדם אחד לא מסוגל להשתתף במשא ומתן עם כל הספקים, בין אם מדובר במשהו רציני או במשהו שולי.

זה אחד הכללים העיקריים של משא ומתן: למנהל המשא ומתן צריכה להיות אפשרות לקבל פשרות מהצד השני, אך לא להתפשר בעצמו לטובת הצד השני. וזאת בגלל שידיו קשורות ע"י נהלים מלמעלה.

ברגע שתמצאו אדם אשר מסוגל לבצע את העבודה הזאת בצורה מצוינת – תשמרו אותו בחברה שלכם. בכל דרך אפשרית. אנשים כאלה שווים לחברה שלכם הרבה יותר כסף ממה שאתם משקיעים בהם. וככל שהחברה שלכם גדולה יותר, כך הוא יביא לכם רווחים גדולים יותר.
בוא עם חברים!תן לו להחזיק!

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!