צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

חלוקת דוגמיות

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
תנו ללקוח שלכם לנסות דוגמה של מוצר שלכם בחינם. כדי שהוא יוכל להתנסות בו ללא נטילת סיכון כספי. כדי שהוא ינסה משהו שאחרת בכלל לא היה שוקל לקנות. כדי שהוא ירגיש לפחות קצת חייב לחברה שלכם – במיוחד אם מדובר בדוגמית די רצינית.

דוגמית בחינם הינה אופציה אפשרית עבור מרבית המוצרים והשירותים. אך למעשה רק יזמים מעטים משתמשים באופציה זו. מדובר באנשים העוקבים אחר דרישות השוק – כגון סוחרי רכב שמציעים נסיעות מבחן. ובעיקר אלה הם יצרני קוסמטיקה ומוצרי מזון ושתייה.

כל היתר מנסים בכל הכוח להימנע ממשיכת לקוחות חדשים באמצעות הצעת דוגמיות בחינם. ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך. עצלנות. קמצנות. חוסר רצון להתאמץ כדי למצוא את השיטה הטובה ביותר לעבודה עם דוגמיות – דבר הגורם לתירוצים כגון "לא ניתן ליישם זאת עבור המוצרים שלנו".

הרי במקרים רבים חלוקת הדוגמיות היא אחת ההזדמנויות המעטות למשוך את תשומת לבם של הלקוחות למוצרים ולשירותים שלכם. זה יעיל במיוחד אם עד לפני רגע קבלת הדוגמית הלקוח לא השתמש כלל במוצרים או בשירותים מסוג זה. כמו כן, זה יסייע ללקוחות לעשות צעד לכיוון התוצרת שלכם ולהתרחק מהמוצר המתחרה. הרי אתם רוצים להגדיל את נתח השוק שלכם, לא כך?

אם עוד לא השתמשתם בחלוקת דוגמיות של התוצרת שלכם ללקוחות, תשקלו ברצינות אפשרות זו.

אם כבר השתמשתם, אבל מזמן או לעיתים רחוקות מדי, תנתחו את התוצאות ותתכננו מבצע קידום חדש שיכלול את המידע העדכני.

אפילו אם המוצרים והשירותים שלכם יקרים – ישנן דרכים לאפשר ללקוחות להתנסות גם בהם. לדוגמה – נסיעת מבחן ברכבים, השכרת מערכות קולנוע ביתיות יקרות.
עבור חברי ארגונים לא מסחרייםמוצרים אורגניים

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!