צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

הערכת האטרקטיביות של כיוון עסקי חדש

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בתקופתנו, תקופת ההתמזגויות וההתמחויות, קיים צורך חיוני להעריך נכון את הכיוונים החדשים בהתפתחות העסקית.
יכול להיות שאתם לראשונה בחייכם פותחים עסק, או שאתם רוצים להשקיע בעסק רווחי, ויכול להיות שאתם רוצים להרחיב את התחומים בהם עוסקת החברה שלכם.

בתור התחלה בואו נחשב בערך, האם העסק החדש שווה את המאמצים. תעריכו בקירוב את תחום העיסוק החדש עפ"י הקריטריונים הבאים:

1. רווחיותו של סוג העסק החדש. כדאי לחשוב היטב, איזה סכומים אתם יכולים להרוויח, אם כל המתחרים הפוטנציאליים רק מפסידים וממש לא משגשגים. יכול להיות שהעסק הזה כרוך בסיכונים רבים והסיכוי לאבד כסף רב הוא גדול ביותר? לסיכום: ככל שהרווחיות גדולה יותר, כך הכיוון הזה יותר אטרקטיבי עבורכם.

2. היקף השוק. עד כמה היקפי המכירות החזויים תואמים את השאיפות ואת יכולות הייצור שלכם? האם תוכלו להשיג רווחים טובים, אם היקף השוק מהווה רק חלק מאחוז אחד של העסק העיקרי שלכם? האם היציאה לשוק הזה תהיה מועילה דווקא עבורכם? יש כאן כמה היבטים. השוק העולמי יכול להיות נרחב מאוד, אבל השוק המקומי שנגיש עבורכם – מצומצם ביותר. לפעמים כאשר ברשותכם משאבים מעטים לא כדאי אפילו לנסות להיכנס לשוק הגדול, מחשש שידרסו אתכם.

3. קצב הגדילה הצפוי. ככל שקצב הגדילה של התחום באופן כללי גדול יותר – כך יש יותר סיכויים לחברה מסוימת לגדול ולהתפתח. כתוצאה מכך – יותר הזדמנויות לקבלת הכנסות נוספות.

4. מחזורים. עד כמה הביקוש יציב לאורך כל השנה ויותר? אם הביקוש יציב (ורצוי שיגדל בהדרגתיות – ראה סעיף 3), העסק הזה יותר אטרקטיבי. עוצמת הביקוש יכולה להשתנות בהתאם לעונה או להיות חזויה בדיוק מרבי. זוהי אפשרות נוחה במיוחד. במקרה כזה אפשר לתכנן את מחזור הייצור בהתאם למחזור השינויים בביקוש.

5. לעומת זאת שינויי ביקוש אקראיים – זה רע מאוד, וזה גורם להופעת קשיים רבים. אם תחזיקו במלאי משאבים רזרביים גדולים למקרה של גדילת ביקוש פתאומית – ההוצאות יגדלו. אם לא יהיו ברשותכם משאבים רזרביים – לא תוכלו לעמוד בדרישות הביקוש במלואן ולא תקבלו את הרווח הנוסף. ויכול להיות שתפסידו עוד יותר בגלל ירידת ביקוש מתמשכת.

6. עוצמת התחרות. ככל שיש יותר מתחרים בשוק הנ"ל וככל שהלחץ המופעל על ידיהם הוא גדול יותר – כך יהיה לכם יותר קשה לעבוד. זאת אומרת: לחץ תחרותי קטן יותר מעלה את האטרקטיביות של התחום.

7. מיומנויות טכנולוגיות ותעשייתיות וכל ידע מקצועי אחר אשר נדרשים בעסק הזה. אם בעסק החדש נדרשים מיומנויות וידע מקצועי אשר דומים לאלה שיש בחברה הנוכחית, אז אנחנו נתייחס לעסק זה כאל עסק אטרקטיבי יותר. ההוצאות על רכישתם של מיומנויות, טכנולוגיות וידע מקצועי חדשים קטנות במקרה הזה. כמו כן, לא יידרשו להשלמתם משאבים זמניים נוספים.

8. הצורך במשאבים. אם העסק החדש דורש הזרמות של משאבים רבים, במיוחד של כספים, סימן שהעסק הזה יהיה פחות אטרקטיבי בהשוואה לעסק שלא דורש משאבים כלכליים גדולים. ככל שאתם משקיעים יותר כסף, כך הסיכון הכולל עבור החברה גדול יותר.

9. התאמה כללית לתחומי העיסוק האחרים של החברה. האטרקטיביות של העסק תהיה הרבה יותר גבוהה, אם הוא יהיה קשור לתחומי עיסוקה האחרים של החברה הקיימת.

10. תחושה אינטואיטיבית לגבי העסק החדש. אם אתם חושבים, שכדאי לעסוק בתחום עסקי זה ולא אחר – תיקחו גם את זה בחשבון.
על נימוסים, על חשיבותו של מתן כבוד ועל התקשורת של הקונים עם המוכרחימום

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!