צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 179 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

נקודות התמחור

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
נקודת תמחור זהו מחיר מסוים שהעלאתו תתקבל ע"י לקוח כמהותי בגלל שינוי בהתייחסות למספרים. כך 9.9 ₪ לבקבוק מים מוגזים לעומת 10.5 ₪ עבור אותו בקבוק – ההפרש במחיר הוא 6%, אך הביקוש ירד משמעותית. דבר אחד לשלם פחות מעשירייה, דבר אחר יותר מעשירייה. זה לא יקרה כאשר מחיר ישתנה מ-9.2 ל-9.8, המחיר עדיין בגבולות 10. אין מעבר על נקודת התמחור וירידה בביקוש הינה מתונה.

לפי מחקרים שבוצעו, מספרי המפתח הם אלה המסתיימים ב-9. המספר העגול הבא מתקבל, פסיכולוגית, כגדול הרבה יותר ומוביל, כפי שאמרתי כבר, לירידה בהיקף המכירות. אציין גם השפעת נקודות תמחור על אנשים בעלי רמות הכנסה שונות. לאנשים בעלי הכנסה נמוכה ההשפעה ניכרת לגבי כל המוצרים, החל מגפרורים. ככל שרמת הכנסה גדלה, שינויים של אגורות תופסת חשיבות קטנה והולכת, והדגש עובר רק לרכישות גדולות שמחירן אלפי דולרים.

גם בכיוון ההפוך הכלל ישים, ירידת מחיר תוך כדי חציית נקודת תמחור תגרום לקפיצה בביקוש.

מסקנה מס' 1: הפחתת מחיר ב – 10 ₪, 1 ₪ או 10 אגורות למוצר מסוים לעומת המחיר הקודם מאפשרת להגדיל מכירות המוצר בצורה ניכרת, כך שגידול במכירות יכסה את הירידה בהכנסות בשל הורדת מחיר המוצר.

מסקנה מס' 2: אם אתם מוכרים מוצר לא יקר ומכוונים לקונים עשירים המנגנון הנ"ל של קביעת המחיר יעבוד באופן חלש יותר לעומת מכירת מוצר לא יקר לקונים עניים.
ערך מוסף ואיך אוכלים אותו? חלק 1האם אתם יודעים?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!