צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 926 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בידול בהתקנה וכוונון של מוצרים שנרכשו

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
רוכש נוטה פחות לעסוק בהתקנה וכוונון של מוצר שרכש ככל שהמכשיר שנרכש מסובך וגדול יותר. מה היתרון של מחשבי Apple ? בזה שאחרי רכישה לקוח לא צריך להתעסק בכוונון, התקנות מחדש של תוכנות ועוד עבודות שונות. קנית, תביא תדליק וזהו.

ואם קניתם מקרר ששוקל 200 קילו ? האם יש סיכוי להכניס אותו לג'יפ, אפילו אם זה ג'יפ גדול ואתם, אפילו הייתם אלופי השרירנים, סביר להניח שלא תרצו להעלות את המקרר לקומה עשרים על גבכם. אם אתם נערה שברירית וכל התמצאותכם בנושאים טכניים היא הדלקה וכיבוי (מה אתם צריכים את התסבוכת הזאת), סביר שתעדיפו שמישהו יביא, יתקין ויסדר עבורכם.

אצלנו, בינתיים, מעדיפים לעשות זאת תמורת תשלום נפרד. עושים זאת באיחור, לאט ולא בצורה איכותית. אם כבר לקחת כסף אז לעשות את זה בצורה יעילה, בצורה איכותית ובזמן שנוח ללקוח.

אפשר להוסיף לשרות רגיל תוספות מטיבות עם לקוח. כך למשל, לקוח קנה מכונת כביסה, החברה שלכם הובילה והתקינה אותה. כעבור זמן מה הלקוח עובר לדירה אחרת. למה שלא תציעו לפרק את המכונה ולהתקינה בדירה חדשה. בתנאים טובים ונוחים ללקוח. הסבירות שהלקוח יהפוך ללקוח אדוק שלכם תגדל משמעותית.
בידול בעזרת ייעוץבידול בשטח שרות ותיקונים

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!