צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 179 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

יום ע"ש יוסי חיימוביץ

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
ישנה שיטה טובה ולא שחוקה להעלאת רמת המוטיבציה ולתגמול העובדים. מדובר בארגון והנחייה של אירוע בחברה המוקדש לאדם מסוים ולהישגיו. תשימו לב – לא יום הולדת של אדם ספציפי אלא ציון של הישגיו ושל תרומתו לחברה.

איך יכול להיראות אירוע כזה בחברה? תחליטו בעצמכם, ישנה כמות גדולה למדי של אפשרויות. החל מברכה מאופקת עם הענקת מזכרת או שובר לארוחה זוגית במסעדה, ועד למסיבה ענקית שתכלול מופעי בידור, כיבוד בשפע ודברים נוספים אחרים שעולים לא מעט כסף.

מהם ההישגים שבזכותם צריך לארגן אירועים המוקדשים לאיש מסוים? הסיבות יכולות להיות שונות. זה יכול להיות המוכר הכי מצליח, או היועץ שקיבל הכי הרבה תודות מהלקוחות. זה יכול להיות מנחה של פריוקט שהסתיים בהצלחה רבה. תחשבו. כמות הסיבות לחגוג היא בדרך כלל גדולה יותר ממספר האפשרויות לחגוג אותן.

כאשר אתם מארגנים אירוע כזה, חשוב שתיידעו את העובדים לגבי הסיבה לחגיגה. בזכות אילו מעשים החברה מתגמלת כך את העובד שלה? ותעשו זאת מראש, ולא לאחר החגיגה, על מנת להימנע מרכילויות מיותרות.

כמו כן, רצוי שתהיינה סיבות ממשיות לברכות, ולא סתם רצון של ההנהלה לברך את חבריה האהובים. לא כדאי לארגן אירועים כאלה מדי יום ולא עבור כמה עובדים בבת אחת. זה עלול להעלים את אפקט המוטיבציה. הרי מה שכל אחד יכול לקבל בכל זמן – כבר לא כל כך נחשק.
הקדשה אישיתתשפרו את אבטחת המידע

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!