צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 999 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פרקליטו המוסמך של השטן

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
האם אתם מכירים שיטה די פשוטה להימנע מבעיות רבות בפעילות של החברה ולפני הכול בפעולות שלכם? כן, שיטה פשוטה כזאת קיימת, והיא נקראת כך:

"תחשבו לפני שאתם עושים משהו!"

אבל כולנו בני אדם ואנו נתונים להשפעה של גורמים פנימיים וחיצוניים שונים. לפעמים אנחנו פועלים תחת השפעת הרגשות שלנו. במקרה אחר – מאיצים בנו ואומרים לנו כל הזמן: תזדרזו, תזדרזו. במקרה שלישי הכול נראה פשוט ומובן. לכן אני מציע לכם לקבל עזרה מהצד. עזרה של אדם אחר. איך תגיעו איתו להסדר – זה כבר עניינכם. אתם יכולים לבקש ממישהו טובה. או להעסיק עובד במשרה מלאה רק בשביל הפעולות הללו. העיקר – זה מה שהוא הולך לעשות ועד כמה הוא יעשה את זה באופן איכותי.

הוא צריך לעשות את הדבר הבא (במצב המושלם הרצוי, שאי אפשר להגיע אליו). בנוגע לכל פעולה שמתוכננת על ידיכם או ע"י החברה הוא צריך להביע את ספקותיו ולנמק אותם. ספקות לגבי ההכרחיות של הפעולה הזאת, ספקות לגבי האפשרות הספציפית הזאת דווקא בזמן הזה ובמקום הזה. אם אתם רוצים לקיים מבצע קידום למכירת נקניקיות סויה – הוא אמור להתעניין: מה מטרתו של המבצע הזה, מי קהל היעד שלו, האם יש בו צורך והאם זו הדרך שבה צריך לקיימו. ובנוסף כל נקודה אחרת שתיראה מספיק חשובה והכרחית. המטלה שלכם – לחשוב על כל הדברים הללו. בחברות גדולות עובד כזה מסוגל לחסוך סכומי כסף הגדולים מהמשכורת שלו פי 10 רק בזכות העובדה שהוא עוזר לחברה להימנע מהוצאות מיותרות ומפעולות לא מחושבות.

האפשרות היעילה ביותר של השיטה הזאת נקראת "תרשום ותדחה למחר", ולמחרת תסתכל על מה שרשום ותחשוב עליו לעומק. היום אני לא אותו האדם שהייתי אתמול, ולא אותו האדם שאני אהיה מחר. הכול משתנה. והשינוי התמידי הזה מאפשר לנו לפעול ביתר חוכמה ויעילות.
תגרילו את גובה ההנחההאם ההנהלה שלכם נגישה?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!