צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 999 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

להביס בעזרת היתרונות

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
איך אפשר לשכנע שהמוצר שלכם יותר טוב מזה של המתחרים? לספר על היתרונות שלו. למשל על כך שהמוצר שלכם זול יותר או יפה יותר, קל יותר או עגול יותר. כדי שהלקוח יחליט שהמוצר שלכם טוב יותר וירכוש אותו.

אבל לא כל אחד מסוגל לעשות את מה שחברת Volkswagen עשתה לקידומו של הדגם החדש של VW Passat. היא החליטה להציג בפני ציבור הצרכנים 120 יתרונות של רכב זה ביחס למתחרים. עבור כל אחד מהיתרונות הללו (לכל הפחות יתרונות עפ"י דעתם של היצרנים) צולם סרטון ווידאו נפרד באורך ממוצע של 15 שניות. סה"כ במבצע זה הועסקו כמה מאות של עובדים מתחומים מגוונים ביותר מכמה מדינות.

העובדה שמבצע כזה נערך בחברה עם היקף מכירות בגובה של מיליארדי דולרים לא פוסלת את האפשרות שאתם תשתמשו ברעיון דומה. הרי אתם בהחלט יכולים להכין חוברת פרסומית שתכיל מספר מסוים של עמודים ובכל אחד מהם יתואר יתרון אחר של המוצר שלכם. או אתר שבו יצוינו כל אותם היתרונות. בקנה מידה מקומי אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם, ללא הצורך בהשקעת כספים גדולה. כמובן, רק בתנאי שלמוצר שלכם יש את היתרונות הללו.
האם אתם מאבטחים את המידע?בנאליות בתור יתרון

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!