צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 183 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

מדידת זמן

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
אני לא אספר לכם כאן על החשיבות של שימוש יעיל בזמן האישי שלכם. זה חשוב גם בעבודה, וגם בחיים האישיים. אני אספר לכם על משהו אחר. על הדברים שמהם אתם צריכים להתחיל ועל הדברים איתם אתם צריכים לסיים. תוך כדי התחשבות בזמן בו אתם משתמשים וניתוח של התוצאות. הרי כל עוד אתם לא יודעים על מה ואיך אתם מבזבזים את הזמן – אתם לא תוכלו לווסת אותו.

איך יש לחשב את הזמן? בעזרת מדידת זמן די פשוטה. כל יום מרגע ההתעוררות ועד לרגע שבו אתם הולכים לישון תרשמו על דף נייר מה עשיתם, מתי התחלתם אותו ומתי סיימתם אותו. את המשך של כל פעולה אפשר לחשב בסוף היום כדי לא לבזבז על זה זמן באמצע היום. אם אין לכם אפשרות לרשום זאת מייד – תעשו את זה ברגע שתוכלו. אבל אל תדחו – זה לא אמור לקחת הרבה זמן. עבור כל אחד מהעניינים שהסדרתם אפשר להוסיף הערות עזר שיסבירו למה זה לקח כך וכך זמן, מי היה היוזם של הרעיון ודברים חשובים אחרים – לפי ראות עיניכם. בשלב זה אפשר לוותר על רישום של פעולות קצרות מדי, אבל זה נכון רק במידה ואתם לא חוזרים עליהן כמה פעמים במהלך היום.

תשמרו על התוצאות שיתקבלו. למען נוחות יתרה אתם יכולים להתחיל לחלק את הזמן שבזבזתם לפי קטגוריות שונות (לדוגמה: דיברתי בטלפון עם לקוחות, שיחקתי בקלפים במחשב, אכלתי).

כדאי לבצע מדידת זמן כזו לפחות במשך שבוע, על מנת לאסוף מספיק מידע עבור הניתוח העתידי. אם אין לכם רצון או מוטיבציה לעשות את זה – אני מציע לכם לחזור לתרגיל הזה בעוד כמה שנים, כאשר תזדקנו עוד יותר ותרצו לנצל את הזמן שנשאר לכם ביעילות יתרה.
תושבים חדשים בתור לקוחות מבטיחיםתתגמלו עבור מציאת טעויות

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!