צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

מה לעשות אם הלקוח מתלונן?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הדבר הראשון שאני רוצה לציין, הוא שאם החברה שלכם לא מתייחסת לתלונותיו של הלקוח ולא מנסה להשקיע מאמצים כדי להימנע מטעויות כאלה בעתיד, והדבר היחיד שהיא עושה זה ניסיון בכל השיטות האפשריות, ההוגנות והלא הוגנות, לקבל את כספי הלקוח, אז תסגרו את החברה שלכם כבר עכשיו...


אבל אם החברה שלכם לא כזאת, להלן מספר עצות:


תישארו מנומסים, גם אם צועקים עליכם, אבל כאשר אתם מתנצלים – אל תשפילו את עצמכם. מי יודע, איך המצב הזה יתפתח בעתיד ומי הוא האשם האמיתי באי ההבנה הזאת. ייתכן שכבר בעוד מספר ימים אתם תצטערו על הדברים אותם אמרתם.


אל תתיחסו באופן אישי לתלונות על החברה שלכם. אם הלקוח צועק ומתנהג בצורה תוקפנית, אין שום טעם לנסות להסביר לו משהו. פשוט תקשיבו לו עד שהזעם שלו יעבור, ומדי פעם תזרקו: "אני מבין אותך".


תקשיבו ללקוח תוך גילוי אמפתיה. אל תנסו לקטוע אותו באמצע המשפט, בניסיון להוכיח לו שהוא טועה – ע"י כך אתם רק "תחממו את האווירה" עוד יותר.היכולת להקשיב תוכל להפוך אתכם מאויב לבן ברית.


תשכחו את המושגים "בעיה" ו"תלונה". המושגים הללו רק מזכירים על המצב הלא נעים. תשתמשו במושגים "מצב", "גישה", "אי הבנה".


תנו ללקוח להשמיע את כל התלונות שלו. זה יאפשר לכם לזהות את הבעיה העיקרית ולהתמקד בה. אם לא תעשו זאת אתם עלולים להגיע להסדר שיפתור את הבעיה, וברגע שתחליטו שהבעיה פתורה הלקוח יודיע לכם משהו חדש.


אל תבטיחו משהו, שאתם לא יכולים לקיים. אם אתם לא יודעים איך לפתור את הבעיה הזאת עכשיו, תבטיחו ללקוח שתתקשרו אליו ברגע שתדעו את התוצאות. ואתם חייבים להתקשר אליו!
מה אתם מסכנים?4 שאלות אותן חייב לדעת כל מוכר

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!