צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

התכנית העסקית היא נחלת העבר

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בחיפושיו אחר השקעות היזם פונה או לקרן, או לבנק, או למשקיע פרטי, ושומע מהם: "תשלח לנו את התכנית העסקית שלך. אם הפרויקט יעניין אותנו, אנחנו נודיע לך".

לאחר עבודה שקדנית (ועלות לא קטנה של $5000 - $1800) נוצר מסמך בגודל 30-40 עמודים, והוא נשלח למשקיע הפוטנציאלי.

הציפייה המעייפת בדרך כלל מסתיימת בכלום. לפי דעתם של המומחים, הסיבה היא בכך, שהתכנית העסקית במובן המסורתי שלה כבר התיישנה. כיום מחליפות אותה צורות יותר מתומצתות ומשכנעות של סיכום עיקרי העסק.

העובדה שהמשקיע ביקש לשלוח לו תכנית עסקית עדיין לא אומרת שהוא באמת משתוקק להכיר אותה.

הם לא מתייחסים לתכניות העסקיות ברצינות: הם עמוסים מדי מכדי ללמוד בקפדנות את כל התכניות העסקיות, בתכניות העסקיות יש מעט מדי מידע יעיל, וכו'.

ובכן, המסקנה ברורה: התכנית העסקית, בצורה הנוכחית שלה, כבר מיושנת.

היזמים נוטים לייחס לה חשיבות גדולה מדי, ולעומת זאת המשקיעים מתייחסים אליה יחסית בזלזול.

זה לא שיש לוותר על התכנית העסקית לגמרי. פשוט בשנים האחרונות המסמך הזה, שבו היזמים משקיעים כל כך הרבה מאמצים וזמן, בעיני המשקיעים הופך להרבה פחות משמעותי.

בשנים שקדמו להופעת בועות האינטרנט, יחס כזה כלפי תכניות עסקיות היה לא סביר. לעומת זאת כיום משקיעים פרטיים רבים מודים, שמבחינתם התכנית העסקית היא מעין תרגיל אינטלקטואלי, שאין לו הרבה קשר לחיים האמיתיים.

יש לכך מספר הסברים:

כיום אנו חיים בתקופה חדשה, שבה אין מקום לתחושות היציבות והבהירות. תכנית עסקית כתובה מהווה אפשרות לחזות את עתיד העסק לכל הפחות למספר שנים קדימה.

לדוגמה, מאורעות של ה- 11 בספטמבר ניפצו את האשליה הזאת. כיום ספק אם יש טעם לשלוח תכנית עסקית עם תיאור של פעילות החברה במהלך שלוש-ארבע השנים הקרובות, לאדם שאינו בטוח יותר מדי במה שהולך לקרות בעוד שבוע או בעוד חודש.

האווירה בעולם העסקים עצמו השתנתה. כיום האנליסטים בזבזו ערימות של נייר, בטענה שהעסקים משתנים הרבה יותר מהר מאשר בעבר. וזאת ראשית כל תודות לשימוש באינטרנט ובאמצעי התקשורת האלחוטיים.

גם המשקיעים עצמם השתנו. בשוק ההון הפרטי (ולא רק), מלכתחילה היה נהוג לראות בתכנית העסקית תנאי הכרחי לחיפוש השקעות יעיל. אולם, בעשור האחרון הופיעו שיטות חדשות לשיתוף פעולה עם המשקיעים: אתרי אינטרנט, התוכנה Powerpoint שמשמשת להכנת מצגות, תערוכות מקוונות.

כיום המשקיעים הפרטיים מבזבזים בעצמם לא מעט זמן על מציאת הזדמנויות השקעה רווחיות – ולא מחכים לרגע שבו על השולחן שלהם יונח מסמך שמן שנקרא "התכנית העסקית", שהוכן ע"י המבקש הנוכחי.

המשקיע המודרני הינו מודאג, ולכן רק נימוקים רציניים ביותר מסוגלים לשכנע אותו להיפרד מהכסף שלו. למרות כל הדיבורים על דגמים של עסקים, על הרווחיות של ניירות ערך ועל עקומות צמיחה, המשקיעים הפרטיים המקצועיים במידה רבה מושפעים מגורמים רגשיים למיניהם.

עבור היזם יש לכך משמעות אחת: הוא יצטרך להשקיע הרבה יותר מאמצים מאשר בעבר, על מנת לקבל את המימון הנדרש. הוא יצטרך להמתין זמן רב יותר, לשכנע יותר ולהשתדל במשך זמן מה לעשות עסקים בלי השקעות – עד אשר הנחישות והעמידות שלו יעשו על המשקיעים את הרושם הנדרש.

ברור מאליו, שעם הזמן לא רק המשקיעים צריכים להשתנות אלא גם היזמים עצמם. עליהם ללמוד להשתמש באמצעי התקשורת החדשים עם המשקיעים, וכן בשיטות שכנוע חדשות.

להלן שלוש השיטות החשובות ביותר:

תכינו מצגת משכנעת. ממבט ראשון העצה לעסוק בהכנת מצגת לפני הכנת התכנית העסקית עלולה להיראות משונה. אבל האמת היא שהכנת המצגת, שבה ניתנות התשובות לכל השאלות האפשריות של המשקיעים – זהו לכשעצמו תרגיל מעולה בתכנון העסק.

תכתבו סיכום עסקי ממצה. זה משהו שמהווה שילוב של סיכום עמדת ההנהלה עם הצגת המוצר. כדאי להכין את הסיכום הזה בצורה כזאת, שהוא יכלול את התשובות לכל השאלות החריפות ביותר אשר עלולות להתעורר מצד המשקיע.

תקימו אתר אינטרנט, אשר יתאים לדגם של העסק שלכם. מטרת האתר הזה היא לא רק למשוך את תשומת לבם של המשקיעים הפוטנציאליים כלפי החברה החדשה, אלא גם לתת להם להבין, באיזו דרך אתם מנהלים את העסק שלכם.

לאחר שכל מה שצוין לעיל בוצע, היזם צריך להתחיל לדאוג לבעיה החשובה ביותר – איך להציג למשקיע הוכחות משכנעות לכך, שההכנסות והרווחים של העסק יעלו בהמשך.

כל משקיע מתעניין בראש ובראשונה בכך.
10 שיטות פשוטות להעלאת כמות המכירות, באמצעות בונוסים.אסטרטגיית ניהול של חבלה קבוצתית

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!