צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 81 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

10 שיטות פשוטות להעלאת כמות המכירות, באמצעות בונוסים.

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
1. תציעו בונוס לאנשים שקונים את המוצר שלכם. זאת יכולה להיות הנחה לקניה עתידית של המוצר שלכם או של חברה אחרת שאיתה אתם נוהגים לקיים מבצעים משותפים.

2. תחליפו שוברי הנחות עם השותפים שלכם, שגם הם משתמשים בשיטת התגמול באמצעות בונוסים.

3. תציעו לחברות האחרות באותו נתח השוק את אחד ממוצרי החברה שלכם, כדי שהם ישתמשו בו בתור בונוס. החברות האחרות זוכות לאמצעי נוסף שיעזור לעודד את הלקוחות שלהן,ואתם זוכים לפרסום של המוצר שלכם.

4. תוציאו לאור כתב עת או עלון (מקוון או לא מקוון) הקשור למוצרים שלכם, ותציעו אותו בחינם לסוחרים האחרים, כדי שהם יוכלו להשתמש בעלון זה בתור הטבה.

5. תשתמשו בבונוסים כדי לגרום ללקוחות לרכוש מנויים לכתב העת שלכם, או כדי לגרום להם להשתתף בפורום שלכם.

6. אם אתם מתחלפים עם הסוחרים האחרים במוצרים, אתם יכולים להציע שימוש במוצרים שלהם בתור הטבה בעת רכישת המוצרים שלכם.

7. אם אתם חושבים שאין מספיק הטבות או שבכלל אין לכם מה להציע, תשתמשו ברעיונות הבאים. אתם יכולים להגדיר בתור בונוסים פרקים מהספר האלקטרוני שלכם או ייעוץ מקצועי במשך חצי שעה בתחום שלכם. לחילופין אתם יכולים לארגן עבור הלקוחות שלכם מחסן או מדור מקוון, אשר מצוידים בכלים ובמוצרים שימושיים, אותם תוכלו בהמשך להציע ללקוחות בתור בונוסים.

8. תהיו קשובים ללקוחות החשובים ביותר שלכם. תציעו לאדם שרוכש מוצר יקר במיוחד הטבה נוספת, שלא כלולה ברשימה. הטבה כזאת מקטינה את ההשפעה השלילית של ההוצאות הגדולות הצפויות, מגדילה את הערך את המוצר שלכם ומבטלת את סוגיית ההנחה. ואל תשכחו על הלקוחות הקבועים. הלויאליות שלהם הינה בעלת ערך רב, ועליכם לתגמל אותם בעבורה.

9. היות וכולם אוהבים הפתעות, תנצלו את ההשפעה הרגשית שלהן. תודיעו למישהו שרכש אצלכם מוצר כלשהו שבמידה והוא ירכוש מוצר נוסף, הוא יהיה זכאי להטבה מסוימת, וכשהוא יבצע את הרכישה תעניקו לו הטבה נוספת, עליה לא הודעתם. אתם תגיעו לרמה כזאת של שביעות רצון בקרב הלקוחות, שתעודד אותם לקנות אצלכם שוב ושוב.

10. תגיעו להסדר עם הסוחרים האחרים, שלפיו תוכלו לאחד את כל הבונוסים וההטבות שלכם לתוך חבילת הטבות אחת, שבה אף אחד אחר לא יוכל להתחרות. במקרה כזה כל אחד מהשותפים יוכל להשתמש בחבילה זו על מנת לקדם את מכירת המוצרים העיקריים.
תמסמרו את הלקוח!התכנית העסקית היא נחלת העבר

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!