צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

העובדים מחפשים את העובדים החדשים

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
נניח שהחלטתם להעסיק עובדים נוספים בחברה שלכם. אתם יכולים ללכת בדרכים הרגילות: לפרסם מודעה בעיתון, לפנות לחברות כוח אדם או לחפש בקרב המכרים שלכם. או שאתם יכולים לפעול בדרך שלהלן.

תציעו לעובדים שלכם למצוא בעצמם עובד חדש לחברה. שיחפשו בין המכרים, קרובי המשפחה (אם החברה שלכם מאפשרת העסקת קרובי משפחה), עמיתים לשעבר, שכנים. אבל לא סתם ככה, אלא תמורת מענק. את המענק אני מציע לחלק לשני חלקים.

מענק סמלי יחסית – תמורת כל מועמד לתפקיד חדש שמתאים עפ"י הקריטריונים הרשמיים – מיומנויות, ניסיון עבודה ודרישות אחרות בהתאם לתפקיד. ואת המענק הזה העובד צריך לקבל די במהרה, גם אם לא העסקתם את המועמד שלו.

את המענק המשמעותי יותר העובד יקבל לאחר 2-3 חודשי העבודה הראשונים של העובד החדש. בדרך כלל 2-3 חודשים הם תקופה מספקת על מנת להעריך את העובד החדש ולקבל החלטה – להשאיר אותו או לפטר כי אינו מתאים. אם העובד החדש נשאר – יש לשלם לעובד שהמליץ עליו את המענק המשמעותי יותר: הסכום האופטימאלי הוא שליש או אפילו מחצית מהשכר החודשי של העובד החדש. אבל יש לעשות זאת רק בתנאי שאתם מקבלים עובד איכותי באמת ולתקופה ארוכה.

בתור אופציה נוספת – אתם יכולים להפוך את התכונית הזאת לקבועה, גם אם נכון לעכשיו אתם לא צריכים עובדים חדשים. הרי לעובד שהוא באמת טוב תמיד יימצא מקום בחברה (אלא אם כן היא פושטת רגל).

לשיטה זו לחיפוש עובדים יש חיסרון אחד משמעותי. אם בחברה משגשגת רמאות מצד העובדים – אז הופעת אדם חדש שכבר מכיר את העובדים הוותיקים תעלה בצורה משמעותית את הרמת הרמאות. באפשרות הפחות גלויה זה יכול להתבטא בהסתרת טעויות ובמתן חסות לעובד החדש מצד העובד הוותיק שהביא אותו לחברה.
עיצוב חדשתושבים חדשים בתור לקוחות מבטיחים

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!