צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 938 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סודות עסקיים

נצל את הידע ואת הניסיון של אנשי עסקים אחרים - כאן תמצא עצות עסקיות הכוללות שיטות שיווק ופרסום בחינם, טכניקות להגדלת המכירות, טיפים יעילים לניהול עסקים וסודות לשליטה מלאה במשא ומתן!
50. תקרא ותעביר לחבר

המלצה למנהל מסע בחירות.

אחד מאמצעי התעמולה העיקריים הוא העלון. אבל מנהל מסע הבחירות צריך להדפיס לא יותר עלונים ממה שהמליצו לו, אלא פי שתיים פחות.
למה? – אתם תשאלו.

ראשית, חיסכון של כסף.

ושנית, גם הכמות הזאת של העלונים תספיק, כיוון שעל כל עלון כתוב באותיות גדולות:
"תקרא ותעביר לחבר"

זה עובד – וזה בדוק. אנשים באמת מעב... 

לפרטים נוספים»

49. שרות והבטחת החזר כסף

קיימים הבדלים מהותיים בין מכירת מוצר לבין מכירת שירותים. לעיתים קרובות מכירת שירותים תהיה מסובכת יותר מזו של מכירת מוצר, קשה יותר להגדיר שירות מה הוא, אין יכולת למשש או לבדוק שירות לפני רכישה. לעיתים קרובות העדר יכולת למשש מהווה גורם עצירה בזמן קבלת החלטה לרכישה.

הרי הרבה אנשים, גם אחרי הקניה אינם מבינים מה הם קנו, מה הן התכונות של הרכישה ועד כמה הרכישה היא איכותית (האם ידוע לכם, ל... 

לפרטים נוספים»

48. טלפון סלולארי משוקולד

מוצר שי פרסומי, על מנת למשוך תשומת לב, צריך להיות בעל ערך, מקורי ולא לעלות כסף. אחד מספקי תקשורת סלולארית מחו"ל שולח ללקוחותיו, לקראת שנה חדשה, שפופרת של טלפון סלולארי עשויה משוקולד. השי נועד למשוך תשומת לב של הלקוחות וליצור יחסי ציבור חיוביים.

תמורת תשלום לא גדול רוב מפעלי ממתקים ושוקולד יסכימו לייצר שוקולדים שעטופים בנייר עטיפה שאתם תבחרו. תמורת סכום גדול ובהזמנת כמות גדולה של שוק... 

לפרטים נוספים»

47. אפקט - ראו את זה פעם

לחברה אחת לא היו מספיק אמצעים לשלם עבור פרסום בירחונים. במקום זאת הזמינה החברה דף עם פרסומת שהודפסה ע"ג נייר איכותי. הדף הזה נראה כהעתק מעמוד הירחון והיו לו כל הסממנים הדרושים לכך כגון מסגרות, חלקי טקסט, מספור עמודים ועוד. הדפים הללו נשלחו הן ללקוחות קבועים, הן ללקוחות פוטנציאליים, חולקו באמצעות הסוכנים והופצו באמצעים אחרים.

אנשים קיבלו את הפרסום כאמיתי ואחדים אף זיהו את ירחון מסוים... 

לפרטים נוספים»

46. אליפות

האם יש הרבה מנהלים בין הלקוחות של חברתכם שמתעניינים בכדורגל וכדורסל ? אם הפצתם שאלונים בנושא זה – עליכם לדעת.

למה זה טוב ? אליפות העולם בכדורגל מתקרבת, למשל. אתם מכינים לוח משחקים ומידע נוסף, שמאוד מעניין את האוהדים. יחד עם המידע על חברתכם מדפיסים כל זה על גבי נייר ושולחים אל הלקוחות הללו.

סביר להניח שהמידע המועיל והמעניין הזה וקל לשימוש ייקרא פעמים רבות. יחד עם המ... 

לפרטים נוספים»

45. כלום !

קונה שניגש לדוכן למכירת דיסקים נשאל, בדרך כלל, "האם אתה מתעניין במשהו ?" לשאלה הזאת בדרך כלל מקבלים תשובה מהקונה "כלום". ואז הוא יקבל שקית עם דיסק שקוף, ללא שכבת מידע / נתונים. בצד השני של הדיסק תהיה פרסומת שלכם.

ההוצאה מינימאלית - הרושם ייזכר מאוד !... 

לפרטים נוספים»

44. הוסיפו רקע קולי

בגלל אופי העבודה שלי יוצא לי לבקר בהרבה חברות, בעיקר במבנים לקבלת קהל. אלה גם מקומות בהם מנסים למכור משהו ללקוחות.

רק במקום אחד מחמישה, בממוצע, עשו משהו עם רקע קולי. ברוב המקרים זה היה מקלט רדיו שמכוון לתחנת FM כלשהי. לעיתים רחוקות מאוד מערכת שמע מקצועית עם הקלטות שהוקלטו ונבחרו במיוחד.

יש הרבה שיטות לרקע קולי למבנה. הזול ביותר לרכוש מקלט רדיו סיני תמורת 20-50 ₪. האפש... 

לפרטים נוספים»

43. מבחר מוצרים נוסף שמיועד ללקוחות תובעניים

נניח שאתם נציג של חברה שמוכרת מחשבים ומוצרים משרדיים אחרים. יש לכם כ-2,000 פריטים שמספקים את רוב הלקוחות. המוצרים שנמכרים היטב מצויים במלאי של סיטונאים ומכירתם היא רווחית עבורם. אך מה מפריע לכם להכין מחירון נפרד שבו יוצגו רק המוצרים האיכותיים ביותר והיקרים ביותר לפלח שוק שלכם ולהציע את המחירון הזה ללקוח שלכם.

אין זה חובה להחזיק את המוצרים הללו במלאי. מספיק לדעת היכן אפשר להזמין אותם... 

לפרטים נוספים»

42. דוגמא למוטיבציה שלילית על הלקוחות

אדם אחד שהציע שרותי ניקוי שטיחים הסתובב בין בתים ושאל את דייריהם שאלה תמימה, האם ראו אי פעם את קרצית פלומת השטיחים. רוב הנשאלים שמעו על כך לראשונה. כאן נכנסת לפעולה תמונה מוגדלת של המזיק שעושה רושם בל יימחה על אדם מהשורה. בהמשך מגיעה הדגמה של שואב אבק והתקן מיוחד עם חומרים כימיים לניקוי שטיחים והדברת הקרציות. הדגש הושם על כך שלצורך הדברת המזיק יש לנקוט בסדרת פעולות שאדם עצמו לא יכול לבצעם. ואילו ה... 

לפרטים נוספים»

41. השגת רמה גבוה של מוטיבציה של עובדים חלק 2

מנגנון המתנה:

אם עובד ימתין לכך שפעילויות מסוימות שלו ותוצאות שהשיג לא רק שהותרו ואושרו ע"י הנהלה, אך גם יתוגמלו בהמשך (כמה שמהר יותר כך טוב יותר) – יעילות עבודתו תגדל משמעותית. אחרי פעילות מסוימת מגיע תגמול.

וגם ההיפך. אם פעילויות מסוימות של עובד בהכרח יובאו לתשומת ליבו והוא ישא בעונש (קנסות, עבודה נוספת, חופש בזמן לא נוח ועוד) – אזי הוא יימנע מפעילויות אלה.
לפרטים נוספים»

« לדף קודם   (1...)   38  39  40  41  42   (...44)    לדף הבא »