צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 926 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סודות עסקיים

נצל את הידע ואת הניסיון של אנשי עסקים אחרים - כאן תמצא עצות עסקיות הכוללות שיטות שיווק ופרסום בחינם, טכניקות להגדלת המכירות, טיפים יעילים לניהול עסקים וסודות לשליטה מלאה במשא ומתן!
40. השגת רמה גבוה של מוטיבציה של עובדים חלק 1

אם אתם רוצים להגביר את המוטיבציה תשתמשו, בין היתר, בהמלצות הבאות:

 1. תקבעו תמיד יעדים להשגה עבור עובדים. תגיעו לתמימות דעים ותסבירו לעובדים שחשוב לא רק להשיג יעדים אישיים אלא גם יעדים אחרים, שהקשר אליהם הוא עקיף ולא ישיר. תוודאו שהעובדים הבינו הכל כפי שרציתם. לא מזיק גם לוודא שיעדים הם ברי השגה ושלעובדים יש את כל הדרוש לכך.

 2. תקבעו מנגנון של היזון חוזר עם העוב... 

  לפרטים נוספים»

39. נקודות לבדיקה להקטנת הוצאות מיותרות

תעקבו אחר הקטנת ההוצאות בכל שטחי פעילות עיקריים:

 1. הוצאות שכר. האם יש לכם מצבת כוח אדם מנופחת, האם ניתן לבצע עבודה מסוימת עם פחות עובדים? שימו לב במיוחד למחלקות מסייעות, אלה שלא קשורות במישרין לייצור ומגע עם לקוחות.

 2. הוצאות תפעול. תפשטו שיטות עבודה, תפחיתו הוצאות לחומרים, תחדירו טכנולוגיות חדשות, פרודוקטיביות יותר וחסכוניות יותר.

 3. הוצאות לצו... 

  לפרטים נוספים»

38. תחלקו מדריכים מעשיים

שרות למכוניות יכול לחלק ללקוחותיו וגם למבקרים בחנויות של חברים ושותפים מדריך קטן מסוג "איך לטפל במצבר", מה פירושם של חריקות, דפיקות ורעשים אחרים בשימוש ברכב", "איך להגדיר מתי רכבכם זקוק לטיפול" ורבים אחרים. חשוב מאוד, שבכל עמוד יופיעו פרטים שלכם.סבירות שלקוח מרוצה יופיע שוב והופעתם של לקוחות פוטנציאליים גדלה משמעותית. ואילו ההוצאות למהדורה זו תהיינה קטנות מאוד.

מפיץ של חברה סלולארית... 

לפרטים נוספים»

37. +1, 2, 3 (או אפילו 10)

אתם מזמינים את הלקוחות שלכם או לקוחות לעתיד לסמינר, מצגת, כנס או כל פעילות אחרת שמכוונת למשוך לקוחות ולקדם את מכירת שירותיכם ללקוחות הללו.

במקרה כזה אל תשלחו הזמנה אחת לאדם מסוים אלא מספר הזמנות ותוסיפו בקשה להביא גם את מכריו לפעילות זאת. אם אדם ינסה להביא עוד מישהו, סבירות שהוא עצמו יגיע תעלה משמעותית. גם מכריו של זה שנענה להזמנתכם סביר שיגיעו משום שקיבלו את ההזמנות מאדם שמוכר להם.... 

לפרטים נוספים»

36. תציעו שרות לניסיון

כדי להעריך את איכות שירותיכם במלואן הלקוח חייב לרכוש אותם. כדי להוכיח את האיכויות הנ"ל תציעו משהו לא גדול מדי. תעקבו ותבדקו שההצעה שלכם תיצור רושם חיובי בנוגע לחברתכם. פעמים רבות מתייחסים בזלזול להזמנות קטנות. אתם, לעומת זאת, צריכים לראות את ההזמנה הנדונה כדרך לשיתוף פעולה הדוק יותר עם הלקוח ולהגדלת המכירות.

כך אתם תעזרו לשיפור היחסים ותשכנעו את הלקוח בעצמאותכם.... 

לפרטים נוספים»

35. בזמן או בחינם

אם אתם תמיד מבצעים את העבודות שהוזמנו בזמן ופיגורים הם תופעה נדירה אצלכם, אתם יכולים להבטיח ללקוח שתבצעו את הזמנתו במועד. אם יהיה עיכוב – הוא יקבל את ההזמנה ללא תמורה.

סוג זה של התחייבות מתאים לאלה ש:

 1. רוב הלקוחות מעוניין בביצוע הזמנות בזמן;

 2. יש להם הרבה לקוחות;

 3. סכום שמשולם עבור הזמנה אחת מהווה חלק קטן מהכנסה חודשית;
  ... 

  לפרטים נוספים»

34. המעטפות שלכם (עם מידע פרסומי) נזרקות בלי שייפתחו?

היום אפשר לקנות סוגים שונים ומשונים של נייר. גם נייר שקוף למחצה, דומה לנייר שעווה. תכינו מהנייר הזה מעטפה, כתובת עדיף להדפיס ע"ג חתיכה מלבנית של נייר דביק. במכתב שתכניסו למעטפה תדפיסו מילה או משפט מסוים באותיות גדולות, תמציאו את הגרסה משלכם, כדי שיהיה מקורי ושיראו את הכיתוב דרך המעטפה. רצוי לא להדפיס את כתובת השולח כדי שהמקבל יהיה במבוכה וירצה לפתוח את המעטפה כדי לדעת מה בתוכה. היות ומעטפות תהיינה... 

לפרטים נוספים»

33. לוח שנה מוצלח?

לוחות שנה הם מוצרי פרסום נהדרים כי הם תקועים מול העיניים במשך שנה שלמה.

אולם לאמצעי פרסום זה כמה תכונות ייחודיות. בכל שנה אנשי דפוס מרוויחים היטב בהכנת לוחות שנה. ואילו מקבלי לוחות שנה זורקים אותם לפח לאחר מכן. העצות הבאות אינן מיועדות לכולם. בכל מקרה ומקרה מומלץ לערוך מחקר קטן כדי לבדוק אילו לוחות שנה מתקבלים טוב מכולם ואילו נזרקים יותר מאחרים.

לוחות שנה בצבעים עזים,... 

לפרטים נוספים»

32. המתנה בתנאים נוחים – זה גם שרות

מוסך אחד תלה תכנית הקרנת סרטי ווידאו בחדר המתנה לשבוע מראש. חלק מלקוחות החלו להגיע לתיקונים בזמן הקרנת הסרט שעניין אותם. על יד הטלוויזיה התקינו מכונת פופ-קורן ומכונה למכירת משקאות קלים.

ועתה תחשבו על רופאי שיניים, רופאים בבתי חולים פרטיים, עורכי דין, יועצים מסוגים שונים.... 

לפרטים נוספים»

31. פרסומת על הרצפה

האם ראיתם פעם פרסומת על רצפה. בעיקר ראיתם עקבות רגליים. לעיתים קרובות ראיתם פרסומת אחרת. באיזו תדירות יצא לכם לראות פרסומת כזאת ? אהה, ראיתם פרסומת כזאת לפני חודש באחת מחנויות. בכמה חנויות ביקרתם בזמן הזה ? פי עשר יותר !

בכל אחת מן החנויות לא ראיתם דבר. בואו נשאל, מה מפריע לבעלי חנויות למקם פרסומת על רצפת החנות ? כמעט כלום !

שטחים גדולים בשלל צורות מחכים לכם. ציירו... 

לפרטים נוספים»

« לדף קודם   (1...)   39  40  41  42  43   (...44)    לדף הבא »