צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 1,018 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סודות עסקיים

נצל את הידע ואת הניסיון של אנשי עסקים אחרים - כאן תמצא עצות עסקיות הכוללות שיטות שיווק ופרסום בחינם, טכניקות להגדלת המכירות, טיפים יעילים לניהול עסקים וסודות לשליטה מלאה במשא ומתן!
30. השתמשו בכרטיס ביקור של לקוח

קחו כרטיס ביקור של לקוח ותצלמו אותו בהגדלה במכונת צילום או במחשב. בצד השני תכתבו מכתב ללקוח. אפשר גם להשתמש בצילום כדי להכין כריכה לפנקס שתעניקו ללקוח עצמו. תמורת 10-20 ₪ אפשר לקנות קיט להכנת משטח לעכבר עם ציור מוטבע בתוך המשטח. למשל כרטיס ביקור מוגדל ולמטה, באותיות קטנות, פרטים שלכם.

הרי אף בן אדם לא יזרוק את עיצוב כזה מקורי ובלתי רגיל של שמו.... 

לפרטים נוספים»

29. בידול בעזרת ייעוץ

ייעוץ זה העברת מידע על מוצר, בתשלום או שלא בתשלום וגם מידע והדרכות על שימוש במוצר לצרכנים.

חברת תרופות גדולה מארגנת כנסים בהם מדריכים את המשתמשים על אופן שימוש בתכשיריה. יצרני מוצרי אלקטרוניקה עושים דברים דומים למשתמשים במוצריהם. באתרי אינטרנט של יצרנים רבים ניתן למצוא אינפורמציה ממצה על מוצריהם ואף לקבל ייעוץ אישי. אפשר לייעץ דרך הדואר, טלפון, באופן אישי, דרך אמצעי התקשורת מודפסים ... 

לפרטים נוספים»

28. בידול בהתקנה וכוונון של מוצרים שנרכשו

רוכש נוטה פחות לעסוק בהתקנה וכוונון של מוצר שרכש ככל שהמכשיר שנרכש מסובך וגדול יותר. מה היתרון של מחשבי Apple ? בזה שאחרי רכישה לקוח לא צריך להתעסק בכוונון, התקנות מחדש של תוכנות ועוד עבודות שונות. קנית, תביא תדליק וזהו.

ואם קניתם מקרר ששוקל 200 קילו ? האם יש סיכוי להכניס אותו לג'יפ, אפילו אם זה ג'יפ גדול ואתם, אפילו הייתם אלופי השרירנים, סביר להניח שלא תרצו להעלות את המקרר לקומה ... 

לפרטים נוספים»

27. בידול בשטח שרות ותיקונים

צרכן יעדיף שמוצר שהוא קנה יעבוד לנצח. יצרן מעדיף שלקוח יביא לו כסף רב ככל האפשר, גם תמורת שרות ותיקונים. אולם אם הוצאות תפעול של מוצר גבוהות מדי, בעיקר בהשוואה למתחרים, המכירות יצטמצמו. זה יביא לתוצאות רבות.

שואבי אבק למשל, אלה מייצרים כך שיעבדו 3-4 שנים, למרות שטכנולוגיות של ימינו מאפשרות לייצר מוצרים בעלי אורך חיים גדול יותר. הסיבה – לקוח צריך להחליף מוצרים לעיתים קרובות יותר.

לפרטים נוספים»

26. מדבקה וכרטיס ביקור

הרעיון הבא נוגע לכל אלה שמוכרים מכשירים שונים:

נניח שאתם מוכרים מקררים. לקוח רוכש מקרר, מביא אותו הביתה ומתחיל להשתמש בו. בשנים הקרובות, סביר להניח, הוא לא יזדקק למקרר חדש. אולי רק לתיקון כשיהיו קלקולים.

למה לא להשתמש במקרר כבמקדם של חברתכם. הרי כולם זקוקים למקרר ומחירו לא זול במיוחד. אין מדובר בקניית קופסת גפרורים.
ולכן:

25. המתנה בזמן העברת שיחה משלוחה לשלוחה

בהרבה ארגונים ישנן מרכזות טלפון פרטיות. מה קורה כאשר אדם כלשהו מתקשר לארגון שיש בו מרכזת טלפון ומגיע למזכירה במקום אדם שהוא זקוק לו? המזכירה מבררת לאיזו שלוחה להעביר את השיחה ומעבירה אותה. אולם ייתכן והאדם לו מיועדת השיחה איננו במקומו או לא עונה מייד לטלפון. זמן ההמתנה הזה, כשהמטלפן ממתין לתשובה, ניתן לניצול.

האפשרות הסטנדרטית שמובנית כמעט בכל מרכזיות היא השמעת מוזיקה או צלילים נור... 

לפרטים נוספים»

24. על תועלת שבתשומת לב

פעם, בזמן העבודה באולם ההתעמלות המעסה שם לב שבזמן הרמת משקלות כבדות במיוחד המתעמלים חורקים שיניים יותר מהרגיל. הוא מצא מאמר על הבעיות שקשורת בהידוק לסתות בצורה מוגזמת, קיבל רשות ממנהלי האולם ותלה את המאמר יחד עם ההודעה על כך שאלה שהופיעו אצלם בעיות דומות צריכים לפנות אליו לקבלת עזרה. אלה שנעזרו בו המליצו על המומחה לעמיתיהם, כך שבסופו של דבר הוא הפך למומחה מוכר לבעיות "מרסקות שיניים".... 

לפרטים נוספים»

23. כמות לא = איכות

ככל שמספר הלקוחות שבטיפולכם קטן יותר, כך יש לכם יותר זמן לבניית מערכת יחסים טובה ויציבה עימם. כל לקוח חפץ בטיפול אישי, שיתייחסו אליו כמו ליחיד במינו ולא כמו אל עוד אחד מתוך המון. תעניקו לו את מה שהוא רוצה. והיחסים הללו יהפכו לנשק רב עוצמה ותחרותי.

לצורך זה לא חייבים להיפטר מחלק מהלקוחות, די לשתף בדבר אנשים נוספים.... 

לפרטים נוספים»

22. תגלו את חוסר שביעות רצון אפשרי של הלקוחות

אם בעבודה עם לקוחות ישנם קשיים שאתם מסוגלים להתגבר עליהם ואתם גם מגיבים בזמן ובאופן איכותי על התלונות האפשריות מצד הלקוחות. אלה יהיו הלקוחות שמתייחסים אליכם טוב יותר מאשר לקוחות שבעבודה איתכם לא חווים את הקשיים.

תלונות של הלקוחות מעניקים לכם הזדמנות נהדרת להראות את עצמכם ואת יכולותיכם בצורה הטובה ביותר.

אתם אף יכולים לעודד את הלקוחות להפגין את חוסר שביעות רצונם בפניכם... 

לפרטים נוספים»

21. הלקוחות של הלקוחות שלכם

ללקוח שלכם אתם סעיף הוצאות, הוא מוציא עליכם כסף. הלקוחות שלו הם סעיף הכנסות, מהם הוא מקבל כסף. אז מי חשוב לו יותר ?

תבררו את הצרכים החיוניים של הלקוחות הסופיים ותציעו ללקוחותיכם את הדרכים הטובות ביותר לספק את הצרכים האלה. אם צרכן מעדיף סוג מסוים של יוגורט לעומת אחרים, תציעו ללקוח שלכם לספק יותר מהמוצר המבוקש. ומה אם יש לכם אלפי מוצרים? לא כל לקוח מסוגל לעקוב אחרי זה, כאן אתם יכולים ... 

לפרטים נוספים»

« לדף קודם   (1...)   40  41  42  43  44      לדף הבא »