צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 203 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סודות עסקיים

נצל את הידע ואת הניסיון של אנשי עסקים אחרים - כאן תמצא עצות עסקיות הכוללות שיטות שיווק ופרסום בחינם, טכניקות להגדלת המכירות, טיפים יעילים לניהול עסקים וסודות לשליטה מלאה במשא ומתן!
387. תמסמרו את הלקוח!

תתארו לעצמכם שנכנסתם לתוך מסעדה, ישבתם ליד שולחן והמלצר הביא לכם את התפריט. לאחר שהתבוננתם בתפריט גיליתם שהמטבח של המקום הזה לא מהווה דבר יוצא דופן. זאת אומרת, למעשה, ניתן לאכול שם ארוחת צהריים, אך אתם ציפיתם ליותר מזה. או, נניח, אתם ראיתם שהמחירים גבוהים מעט – לא מופקעים ללא מצפון, אלא גבוהים מעט.

האם תישארו ותבצעו את ההזמנה – או שתקומו ותלכו?

לא משנה מה הייתה הבחיר... 

לפרטים נוספים»

386. 10 שיטות פשוטות להעלאת כמות המכירות, באמצעות בונוסים.

1. תציעו בונוס לאנשים שקונים את המוצר שלכם. זאת יכולה להיות הנחה לקניה עתידית של המוצר שלכם או של חברה אחרת שאיתה אתם נוהגים לקיים מבצעים משותפים.

2. תחליפו שוברי הנחות עם השותפים שלכם, שגם הם משתמשים בשיטת התגמול באמצעות בונוסים.

3. תציעו לחברות האחרות באותו נתח השוק את אחד ממוצרי החברה שלכם, כדי שהם ישתמשו בו בתור בונוס. החברות האחרות זוכות לאמצעי נוסף שיעזור לעודד ... 

לפרטים נוספים»

385. התכנית העסקית היא נחלת העבר

בחיפושיו אחר השקעות היזם פונה או לקרן, או לבנק, או למשקיע פרטי, ושומע מהם: "תשלח לנו את התכנית העסקית שלך. אם הפרויקט יעניין אותנו, אנחנו נודיע לך".

לאחר עבודה שקדנית (ועלות לא קטנה של $5000 - $1800) נוצר מסמך בגודל 30-40 עמודים, והוא נשלח למשקיע הפוטנציאלי.

הציפייה המעייפת בדרך כלל מסתיימת בכלום. לפי דעתם של המומחים, הסיבה היא בכך, שהתכנית העסקית במובן המסורתי שלה כב... 

לפרטים נוספים»

384. אסטרטגיית ניהול של חבלה קבוצתית

אם בתור מנהלים נתקלתם בחברה שלכם בחבלה, אז אתם עלולים לקבל את הרושם שכל החברה יצאה נגדכם. ובמצב כזה המנהל לעיתים קרובות רואה רק פיתרון אחד – לפטר את כולם. אבל האמת היא שזהו לא הפיתרון הטוב ביותר. החלק העיקרי של העובדים שלכם – אלה הם אנשים נורמאליים ויצרניים במידה סבירה, שרוצים לעבוד.

מאחורי החבלה, ככלל, עומד אדם אחד או מספר אנשים, אשר מנסים להסית את הקבוצה נגדכם, ויכול להית גם אתכם ... 

לפרטים נוספים»

383. איך אפשר לגרום לכך, שהלקוח יחזור אליכם פעם נוספת?

תיזכרו, איך אתם מבצעים את הרכישות שלכם, במיוחד את הרציניות שביניהן. אתם בוחנים את המוצר, מתייעצים עם החברים, מתעניינים בדעתם של המומחים.

גם בעלים של חנות, על אחת כמה וכמה אם מדובר בחנות מקוונת, צריך לתת את האפשרות להסתכל כמו שצריך על המוצר שלו, ולהפוך עבור הלקוח למעין חבר ומומחה, המסוגל לתת עצה מועילה, להסביר במה המוצרים שונים האחד מהשני, מה הם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

לפרטים נוספים»

382. אנחנו כבר עובדים עם המתחרים שלכם...

אני חושב שבשבילכם לא יהיה חדש המצב שבו אתם מתקשרים ללקוח פוטנציאלי, והוא מודיע לכם: "תודה רבה, לא צריך! אנחנו כבר עובדים עם חברת ...X". אופס... ואתם הכנתם בשבילו הצעה מסחרית מותאמת אישית...

במדריכי מכירות לעיתים קרובות כותבים על כך, שיש לשאול את הלקוח: "האם הכול מקובל עליכם בעבודה עם... X?". אבל מסיבה כלשהי עבור חלק מהמוכרים השיטה הזאת עובדת, ועבור האחרים –לא. בואו ננסה להבין למה.
לפרטים נוספים»

381. הדבר החשוב ביותר למכירות בטלפון?

לפני מס' ימים קיבלתי גם מכתב טוב, וגם שאלה טובה: "מהו הדבר החשוב ביותר למכירות בטלפון?" התשובה שלי הייתה ארוכה, ועכשיו אני פשוט אציין את הדבר הכי-הכי חשוב: הדבר החשוב ביותר הוא השיחה הבאה, העתידית.

מה יתרום לכך – זוהי כבר שאלה של הטעם האישי שלכם. זאת יכולה להיות נחמדות כללית של בן השיחה, היכולת למצוא סיבה לשיחת טלפון בתקופת החגים, טון מיוחד של סידור מוסכם, קנוניה שיצרתם, היכו... 

לפרטים נוספים»

380. הזדמנויות שפוספסו

בואו ניזכר בסיטואציה הקלאסית. נראה שהלקוח לא ממש מתנגד להשתמש בשירות שלך, אבל בגלל סיבות לא כל כך ברורות הוא כל הזמן דוחה את חתימת החוזה. אני בטוח שיש לכם מספר לקוחות כאלה. אני מניח שחלקם יסכימו לחתום על החוזה לאחר שיחת הטלפון שתעשו.

אני מציע לכם לשאול אותם:

- אדון מאיר, כבר כמה זמן אני ואתה מנהלים משא ומתן?

- ....... (אם הוא לא ייזכר – תגידו לו).
לפרטים נוספים»

379. שיטת ההשוואה במכירות

במה מסתכמת שיטת ההשוואה? לדוגמה, אתם צריכים להסביר על תכונה כלשהי של המוצר שלכם כך, שהלקוח יוכל לדמיין אותה באופן ברור. כדי להשיג זאת, אתם משווים את המוצר שלכם לחפץ כלשהו המוכר היטב ללקוח שלכם.

עדיין לא הבנתם? אביא דוגמא:

לעיתים קרובות סוכני פרסום שומעים, שהלקוח מוכן לשלם לפרסומאים רק אם לפרסום תהיינה תוצאות. הם מסרבים בתוקף לשלם מקדמה. מה לעשות? אפשר לשאול בצורת בדיח... 

לפרטים נוספים»

378. כאשר הלקוח מתעצל...

אתם מציעים את אותו המוצר שהמתחרים שלכם מציעים, בערך באותם תנאים. והלקוח אומר לכם שהוא גם ככה מרוצה מהכול, ולא בא לו לשנות שום דבר. מהאמירות הללו אפשר להסיק דבר אחד – הלקוח מתעצל.

כמובן, אתם הסברתם ללקוח שאתם יותר טובים מהמתחרים שלכם, אבל הוא עדיין מתעצל. האם יש מה לעשות? כן!

אם הלקוח מתעצל – תציעו לו לעשות את כל העבודה במקומו. אתם יכולים להגיד שהלקוח לא יצטרך לשנות דב... 

לפרטים נוספים»

« לדף קודם   (1...)   3  4  5  6  7   (...43)    לדף הבא »