צור קשר

 

 
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סודות עסקיים

נצל את הידע ואת הניסיון של אנשי עסקים אחרים - כאן תמצא עצות עסקיות הכוללות שיטות שיווק ופרסום בחינם, טכניקות להגדלת המכירות, טיפים יעילים לניהול עסקים וסודות לשליטה מלאה במשא ומתן!
390. שיטת "WOW!"

השימוש בשיטה הזו נעשה היכן שהלקוח לא יודע מראש איזה מוצר או שירות המוכר יכול להציע לו.

לדוגמא, ספק אם השיטה הזו מתאימה לחנות של טלפונים סלולאריים כיוון שכל הדגמים הם סטנדרטיים ולרוב הם כבר ידועים לקונה – ואילו ספר, סוכן מקרקעין, מלצר או מוכר בחנות תכשיטים בהחלט יכולים להשתמש בה.

כאשר המוכר מציע לקונה הפוטנציאלי אפשרויות שונות של המוצר או של השירות, את האפשרות ה"טעימה"... 

לפרטים נוספים»

389. אל תפחדו לטעות

אל תפחדו לטעות, מה שלא יקרה. תפחדו מחוסר מעש. אם אנחנו מודים בטעויות, רואים אותן, ומרגישים את התוצאות שלהן, סימן שאנחנו בדרך להצלחה. והסימן הראשון לכך שאנחנו בדרך להצלחה הוא הבנה טובה לגבי המקום שבו אנחנו נמצאים.


אך תפחדו להתנסות בשיטות השונות. עדיף לטעות מאה פעמים ולפתח בסופו של דבר הרגל מקצועי חדש של איש מכירות, מאשר לעשות אלף סיבובים במקום אחד מבלי לקבל את התוצאות הרצויות... 

לפרטים נוספים»

388. לפני הכול תסדירו את היחסים

חוכמה סינית עתיקה טוענת: "המהות של ההתעשרות היא בכך, שבכל עסקה תשיג לא רק כסף, אלא גם חברים".

למרבה הצער, רבים מפספסים את העיקרון הזה. חושבים, בראש ובראשונה, על הכסף – ולא לוקחים בחשבון את יחסי האנוש עם הלקוחות והשותפים.

עם זאת, לאמתו של דבר, הסדרת היחסים יכולה להיות חשובה יותר ממכירה. מכיוון שללקוח עם יחסי ידידות ניתן יהיה למכור שוב ושוב, ואף מוצרים יקרים יותר... 

לפרטים נוספים»

387. תמסמרו את הלקוח!

תתארו לעצמכם שנכנסתם לתוך מסעדה, ישבתם ליד שולחן והמלצר הביא לכם את התפריט. לאחר שהתבוננתם בתפריט גיליתם שהמטבח של המקום הזה לא מהווה דבר יוצא דופן. זאת אומרת, למעשה, ניתן לאכול שם ארוחת צהריים, אך אתם ציפיתם ליותר מזה. או, נניח, אתם ראיתם שהמחירים גבוהים מעט – לא מופקעים ללא מצפון, אלא גבוהים מעט.

האם תישארו ותבצעו את ההזמנה – או שתקומו ותלכו?

לא משנה מה הייתה הבחיר... 

לפרטים נוספים»

386. 10 שיטות פשוטות להעלאת כמות המכירות, באמצעות בונוסים.

1. תציעו בונוס לאנשים שקונים את המוצר שלכם. זאת יכולה להיות הנחה לקניה עתידית של המוצר שלכם או של חברה אחרת שאיתה אתם נוהגים לקיים מבצעים משותפים.

2. תחליפו שוברי הנחות עם השותפים שלכם, שגם הם משתמשים בשיטת התגמול באמצעות בונוסים.

3. תציעו לחברות האחרות באותו נתח השוק את אחד ממוצרי החברה שלכם, כדי שהם ישתמשו בו בתור בונוס. החברות האחרות זוכות לאמצעי נוסף שיעזור לעודד ... 

לפרטים נוספים»

385. התכנית העסקית היא נחלת העבר

בחיפושיו אחר השקעות היזם פונה או לקרן, או לבנק, או למשקיע פרטי, ושומע מהם: "תשלח לנו את התכנית העסקית שלך. אם הפרויקט יעניין אותנו, אנחנו נודיע לך".

לאחר עבודה שקדנית (ועלות לא קטנה של $5000 - $1800) נוצר מסמך בגודל 30-40 עמודים, והוא נשלח למשקיע הפוטנציאלי.

הציפייה המעייפת בדרך כלל מסתיימת בכלום. לפי דעתם של המומחים, הסיבה היא בכך, שהתכנית העסקית במובן המסורתי שלה כב... 

לפרטים נוספים»

384. אסטרטגיית ניהול של חבלה קבוצתית

אם בתור מנהלים נתקלתם בחברה שלכם בחבלה, אז אתם עלולים לקבל את הרושם שכל החברה יצאה נגדכם. ובמצב כזה המנהל לעיתים קרובות רואה רק פיתרון אחד – לפטר את כולם. אבל האמת היא שזהו לא הפיתרון הטוב ביותר. החלק העיקרי של העובדים שלכם – אלה הם אנשים נורמאליים ויצרניים במידה סבירה, שרוצים לעבוד.

מאחורי החבלה, ככלל, עומד אדם אחד או מספר אנשים, אשר מנסים להסית את הקבוצה נגדכם, ויכול להית גם אתכם ... 

לפרטים נוספים»

383. איך אפשר לגרום לכך, שהלקוח יחזור אליכם פעם נוספת?

תיזכרו, איך אתם מבצעים את הרכישות שלכם, במיוחד את הרציניות שביניהן. אתם בוחנים את המוצר, מתייעצים עם החברים, מתעניינים בדעתם של המומחים.

גם בעלים של חנות, על אחת כמה וכמה אם מדובר בחנות מקוונת, צריך לתת את האפשרות להסתכל כמו שצריך על המוצר שלו, ולהפוך עבור הלקוח למעין חבר ומומחה, המסוגל לתת עצה מועילה, להסביר במה המוצרים שונים האחד מהשני, מה הם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

לפרטים נוספים»

382. אנחנו כבר עובדים עם המתחרים שלכם...

אני חושב שבשבילכם לא יהיה חדש המצב שבו אתם מתקשרים ללקוח פוטנציאלי, והוא מודיע לכם: "תודה רבה, לא צריך! אנחנו כבר עובדים עם חברת ...X". אופס... ואתם הכנתם בשבילו הצעה מסחרית מותאמת אישית...

במדריכי מכירות לעיתים קרובות כותבים על כך, שיש לשאול את הלקוח: "האם הכול מקובל עליכם בעבודה עם... X?". אבל מסיבה כלשהי עבור חלק מהמוכרים השיטה הזאת עובדת, ועבור האחרים –לא. בואו ננסה להבין למה.
לפרטים נוספים»

381. הדבר החשוב ביותר למכירות בטלפון?

לפני מס' ימים קיבלתי גם מכתב טוב, וגם שאלה טובה: "מהו הדבר החשוב ביותר למכירות בטלפון?" התשובה שלי הייתה ארוכה, ועכשיו אני פשוט אציין את הדבר הכי-הכי חשוב: הדבר החשוב ביותר הוא השיחה הבאה, העתידית.

מה יתרום לכך – זוהי כבר שאלה של הטעם האישי שלכם. זאת יכולה להיות נחמדות כללית של בן השיחה, היכולת למצוא סיבה לשיחת טלפון בתקופת החגים, טון מיוחד של סידור מוסכם, קנוניה שיצרתם, היכו... 

לפרטים נוספים»

« לדף קודם   (1...)   4  5  6  7  8   (...44)    לדף הבא »