צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 625 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » פרסום ויחסי ציבור


  ניצה כהן
  2007-02-05 11:10:04
  אני רוצה לפתוח חברת כח אדם בירושלים שתעסוק בעיקר בעובדים הקטנים לבתי מלון (חדרנים, מלצרים ומנקים).

  אשמח אם תוכלו לעזור לי בפיתוח הרעיון והכוונה בפתיחת העסק.
  תשובה אישית ממנהל האתר
  ניצה בוקר טוב, תודה שפנית אליי ואשמח לעזור. 1 יש לבדוק את ענף התיירות בירושלים, ממליצה לגשת או לעירייה או להתקשר למשרד התיירות, אגף המלונאות המטפל באופן ספציפי בתחום המלונאות בירושלים. זאת על מנת לדעת מהי מצבת ההון האנושי - כוח האדם מבחינת מספר האנשים. 2 יש לבדוק, האם יש ביקוש לחדרנים, מלצרים ומנקים בבתי המלון. 3 יש לקחת בחשבון כי ענף התיירות הינו ענף רגיש ומתעתע ובמידה וזה מקור ההכנסה היחיד שלך, כדאי לחשוב פעמיים. 4 יש לקחת בחשבון, כי הנהלות בתי המלון נעזרות בחברות כוח אדם, אתיות יותר ואיתיות פחות. כפי שאת מבינה, יש לחקור וללמוד באופן יסודי את השוק, האם השירות שאת מעוניינת להציע - עונה על צורך בשוק. 5 במידה והינך עובדת כשכירה ואת מעוניינת ליצור לך הכנסה נוספת - חשוב לבדוק אם תוכלי לעמוד בהתחייבות השירותית שלך בשני התחומים גם יחד. 6 יש לבדוק מהם יתרונותייך היחסיים על חברות גדולות שיכולות לעמוד מבחינה כלכלית גם בעת משבר תיירותי כי הם לא נשענים רק על סוג ענפי אחד בלבד. 7 כפי שאת מבינה, כי הקמת עסק זה אינו משהו קל במידה ורוצים לחשוב ולתכנן תחילה בטרם רצים ומספרים לחבר'ה - פתחתי עסק. זה לא מספיק. 8 האם יש לך ניסיון באחד משלושת התחומים שהינך מציינת ? 9 כיצד את יודעת שרעיון כמו שלך אכן מהווה פתרון לצורך בשוק ? אני מקווה שיש לך תשובות ותגובות לכל השאלות והנקודות שהעלתי בפנייך. אני אישית, ממליצה קודם לחקור וללמוד את השוק באופן יסודי. במקרים רבים, לאחר למדיה מעמיקה את השוק - מבינים שלא כדאי לפתוח את העסק וכך נמנעו מהוצאה כספית נכבדה לשווא. את מוזמנת להקתשר אליי במידה ואת מעוניינת. בכבוד רב, אביבה לנדאו-ארצי אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז
  הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!

  תשובות המומחים של הוםביז:
  אביבה לנדאו-ארצי 08.02.2007 10:02
  מנחה בבניית מותג
  ענה על 137 שאלות
  ניצה בוקר טוב,

  תודה שפנית אליי ואשמח לעזור.

  1 יש לבדוק את ענף התיירות בירושלים, ממליצה לגשת או לעירייה או להתקשר למשרד התיירות, אגף המלונאות המטפל באופן ספציפי בתחום המלונאות בירושלים. זאת על מנת לדעת מהי מצבת ההון האנושי - כוח האדם מבחינת מספר האנשים.

  2 יש לבדוק, האם יש ביקוש לחדרנים, מלצרים ומנקים בבתי המלון.

  3 יש לקחת בחשבון כי ענף התיירות הינו ענף רגיש ומתעתע ובמידה וזה מקור ההכנסה היחיד שלך, כדאי לחשוב פעמיים.

  4 יש לקחת בחשבון, כי הנהלות בתי המלון נעזרות בחברות כוח אדם, אתיות יותר ואיתיות פחות.

  כפי שאת מבינה, יש לחקור וללמוד באופן יסודי את השוק, האם השירות שאת מעוניינת להציע - עונה על צורך בשוק.

  5 במידה והינך עובדת כשכירה ואת מעוניינת ליצור לך הכנסה נוספת - חשוב לבדוק אם תוכלי לעמוד בהתחייבות השירותית שלך בשני התחומים גם יחד.

  6 יש לבדוק מהם יתרונותייך היחסיים על חברות גדולות שיכולות לעמוד מבחינה כלכלית גם בעת משבר תיירותי כי הם לא נשענים רק על סוג ענפי אחד בלבד.

  7 כפי שאת מבינה, כי הקמת עסק זה אינו משהו קל במידה ורוצים לחשוב ולתכנן תחילה בטרם רצים ומספרים לחבר'ה - פתחתי עסק. זה לא מספיק.

  8 האם יש לך ניסיון באחד משלושת התחומים שהינך מציינת ?

  9 כיצד את יודעת שרעיון כמו שלך אכן מהווה פתרון לצורך בשוק ?

  אני מקווה שיש לך תשובות ותגובות לכל השאלות והנקודות שהעלתי בפנייך. אני אישית, ממליצה קודם לחקור וללמוד את השוק באופן יסודי. במקרים רבים, לאחר למדיה מעמיקה את השוק - מבינים שלא כדאי לפתוח את העסק וכך נמנעו מהוצאה כספית נכבדה לשווא.

  את מוזמנת להקתשר אליי במידה ואת מעוניינת.

  בכבוד רב,
  אביבה לנדאו-ארצי