צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 697 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

טעויות נפוצות של המציג בתערוכה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הטעות: מטרה שמוגדרת באופן לא ברור או היעדר מטרה.

ההשלכות: מכאן נובעות כמעט כל הטעויות האחרות, התוצאה – שימוש לא יעיל בכספים, בזמן ובמאמצים שהושקעו בתערוכה.
איך לתקן: כל הפעילויות בתערוכה צריכות להיות מותאמות למטרות הכלליות של החברה, ולכל תערוכה צריכות להיות מטרות מוגדרות משלה.


הטעות: היעדר חומרי עיצוב או מחסור בהם.
ההשלכות: שולחן התצוגה נראה דל, אינו מושך תשומת לב, פוגע בתדמית החברה ולא מציג את התמונה האמיתית לגבי פעילותה, דבר שמפריע להשגת המטרות.
איך לתקן: לקראת ההשתתפות בתערוכות יש להכין מראש פלקטים, פוסטרים, מודלים וחומרים אחרים שיקשטו את שולחן התצוגה (אפשר להביא אותם לתערוכות שונות או להעביר בתום התערוכה לחנויות המתאימות לעיצוב הויטרינות או המדפים עם התוצרת שלכם).


הטעות: כמות לא מספקת של מוצגים על שולחן התצוגה.
ההשלכות: שולחן תצוגה כזה מעורר בקרב המבקרים ספקות לגבי האמידות המסחרית של הנהלת החברה ששילמה עבור שולחן תצוגה שאין מה להציג בו.
איך לתקן: יש לדאוג מראש לפריטים שיוצגו בתערוכה. אם אין אפשרות להציב מוצגים – תתלו פלקטים, תכינו עלוני פרסום ומחירונים.


הטעות: היעדר מומחים ליד שולחן התצוגה.
ההשלכות: שיחות עם אנשים שלא מחליטים שום דבר ו/או לא מסוגלים לענות על השאלות מעצבנות את המבקרים ומעוררות מחשבות לגבי חוסר המקצועיות של הנהלת החברה.
איך לתקן: העובדים המובילים של החברה – מנהלים ומומחים שיכולים לקבל החלטות – צריכים לעבוד לפחות יום אחד במהלך התערוכה. בהתאם לכך יש לתכנן את לוחות הזמנים של הפגישות.


הטעות: היעדר "כלי עזר לתערוכה".
ההשלכות: עובדים ליד שולחן התצוגה לא נראים כל כך טוב אם הם זורקים הכול לתוך ערימה אחת ואינם מסוגלים לעזור למבקרים בדברים הבסיסיים. במקרה הזה בתום התערוכה קשה לזהות ולסדר את החומרים שהתקבלו.
איך לתקן: יש לוודא שעל שולחן התצוגה יהיה מהדק (עם סיכות), דפי נייר, פנקסים, אטבים, נעצים, מספריים, כוסות חד-פעמיים, מים, קומקום חשמלי או תרמוס וכדומה.


הטעות: עומס יתר על שולחן התצוגה.
ההשלכות: אם מוצגים יותר מדי פריטים, למבקר יהיה די קשה למצוא את מה שהוא צריך. בהמולת התערוכה רוב האנשים מוותרים על הניסיון להבחין במשהו על שולחן התצוגה העמוס.
איך לתקן: תבחרו רק בפריטים החשובים באמת. אם בכל זאת ישנם הרבה פריטים, תתקינו מדפים או עמדות נוספים להצבתם. תעשו סדר בפריטים (פרסומות – בנפרד, מוצרים – בנפרד).
תוודאו שאתם מחפשים במקום הנכוןבובת הדגמה או בן אדם

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!