צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 442 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

מדבקה וכרטיס ביקור

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הרעיון הבא נוגע לכל אלה שמוכרים מכשירים שונים:

נניח שאתם מוכרים מקררים. לקוח רוכש מקרר, מביא אותו הביתה ומתחיל להשתמש בו. בשנים הקרובות, סביר להניח, הוא לא יזדקק למקרר חדש. אולי רק לתיקון כשיהיו קלקולים.

למה לא להשתמש במקרר כבמקדם של חברתכם. הרי כולם זקוקים למקרר ומחירו לא זול במיוחד. אין מדובר בקניית קופסת גפרורים.
ולכן:

  • תנו ללקוח כמה כרטיסי ביקור של חברתכם שבהם יצוינו שם החברה, טלפון, כתובת וגם שטח הפעילות שלכם. אף אחד לא יהרוג אתכם אם תציעו ללקוח לתת את כרטיסי הביקור לחבריו ועמיתיו שמתעניינים במוצרים כאלה, למשל צריכים מזגן כמו זה שאתם מוכרים. כדי להעלות את היעילות של כרטיסי הביקור תהפכו אותם לכרטיסי הנחה עם הנחות קטנות. היעילות תעלה משום ששווי הכרטיס יעלה.

  • המקרר גדול – למה לה להשתמש בחלק קטן משטחו לצורך פרסומת עבורכם ? מספיק חתיכת נייר דביק בגודל 3X5 ס"מ שעליה רשומים בקיצור שם שלכם, כתובתכם, טלפון, שטחי פעילות וטלפון של מרכז שרות. רצוי לניילן את הנייר אחרי שתכתבו את כל אלה. ולהשתמש בצבע של מוצר שעליו יודבק הנייר. מקום למדבקה יש לבחור עם שכל. אין להדביק במרכז הדלת, זה ירגיז את הלקוח, לעומת זאת למטה בקצה – לא ירגיז אותו כל כך וייתכן הוא לא יוריד אותה. אם כך אז גם מישהו אחר יראה אותה. מספר הלקוחות יגדל.

  • תסתכלו על הצג שלכם – מה מודבק עליו ? סביר להניח שיש כמה מדבקות, פרט ללוגו של חברה, אולי מדבקה של TCO-99. תחשבו, מה אפשר להדביק? תשתמשו בחומרים איכותיים כדי שמדבקה לא תיפול ושלקוח לא יוכל להוריד אותה בקלות.
בידול בשטח שרות ותיקוניםהמתנה בזמן העברת שיחה משלוחה לשלוחה

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!