צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 590 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

6 שיטות להשתעשע, אם מציעים לכם לקנות משהו בטלפון

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
מספיק להיות רציניים מדי - קצת הומור אולי? :-)

1. אם הם מתחילים את השיחה בשאלה "איך אתה מרגיש היום?", תענו כך: "ולמה אתה רוצה לדעת?" לאחר מכן אתם יכולים להוסיף: "אני כל כך שמח ששאלת אותי על כך, כי בזמן האחרון אף אחד לא מתעניין בזה, ויש לי כל כך הרבה בעיות: כאבים בקיבה, דלקת בעיניים, אתמול הכלב האהוב שלי נפטר...". אם הם ינסו למכור לכם משהו, פשוט תמשיכו לספר על ה"בעיות" שלכם.

2. אם הוא אומר לכם שהוא רוני שטרן מחברת XYZ, תבקשו ממנו לאיית את שמו. לאחר מכן לאיית את שמה של החברה שלו. אחר כך תשאלו איפה הם נמצאים. תמשיכו לשאול אותם שאלות אישיות או שאלות על החברה שלהם כל זמן שיידרש כדי שהם ינתקו את השיחה.

3. אחרי שהם יציגו את עצמם, תצעקו בקול רם, מלא שמחה ופליאה: "לילך, זו את? אלוהים אדירים! לילך, איפה היית כל השנים האלה?" אנו מקווים שזה יעורר בלילך פחד מוחלט למשך זמן מה, שבמהלכו היא תשתדל להבין, מאיפה אתם יכולים להכיר אותה.

4. תגידו "לא", ותמשיכו לחזור על זה פעם אחר פעם. תשמרו על קצב קבוע, אפילו אם הם מנסים לדבר. ההנאה הגדולה ביותר מובטחת לכם, אם תחזיקו מעמד עד שהם ינתקו את השיחה.

5. אם נציג של חברת ביטוח יתקשר אליכם, ויציע לכם לעשות ביטוח חיים, תענו לו בקול הכי קודר שאתם יכולים להשמיע: "אף אחד לא צריך אותי, אין לי אף אחד, אין לי אפילו חברים... אולי אתה יכול להיות חבר שלי?"

6. אם הם מציעים ניקיון של שטיחים, תשאלו אותם: "אתם יכולים להסיר כתמי דם? אתם יכולים להיפטר מדם של כלב? ושל אדם?"
למה העובדים לא מבצעים את המשימות המוטלות עליהם?מה תוכלו להגיד על עצמכם?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!