צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 34 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

כמה שאנחנו רוצים לחסל פרסומות לפעמים

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
נכון שלפעמים קורה שהפרסומות ממש מעצבנות אתכם? ואתם ממש רוצים להפטר מהן? ורצוי כך, שבמקביל תהיה לכם אפשרות לשבור משהו. ישנם יצרנים ופרסומאים שמודעים לכך ומנצלים זאת.

שתי דוגמאות:

עוד לפני כמה שנים התפרסם דגם של טלוויזיה המאובזר במסך חסין זעזועים ובשלט נוסף הארוז בלבנת קלקר. ברגע שאתם רואים את הפרסומת השנואה על מסך הטלוויזיה, מספיק שתיקחו את ה"לבנה" הזאת ותזרקו אותה בכל הכוח לכיוון הטלוויזיה. ברגע שהשלט יפגע במסך הקשיח, הוא יעביר את הטלוויזיה לערוץ אחר (אפשר לבחור בערוץ בתשלום, ללא פרסומות) כדי שלא תצטרכו להביט בפרסומת המאוסה.

אפשרות דומה נוספת – פרסומת על הרצפה. לא סתם פרסומת, אלא פרסומת אינטראקטיבית. מתחת לכיסוי שקוף חזק במיוחד נמצאים מסכי פלסמה שמגיבים ללחיצה עם הרגל. אפשר לתכנן אותם עפ"י רצון הפרסומאי: כך שהפרסומת תופיע רק ברגע שהאדם הולך מעל המסך, או שתגיב לצעדיו. אפשר לדרוך על הרצפה וכאילו למחוץ מישהו. או לבעוט חזק ברצפה ולהיפטר מהפרסומת.
האם אני יכול להמליץ עליכם?תספרו על השכלולים שלכם

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!