צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 625 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

פגם מתוכנן

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
עכשיו אני אביא לכם דוגמה שמבוססת על הרצון של אנשים לקנות יותר בפחות כסף.

מדובר בחברת בגדים מפורסמת בארה"ב (אני בכוונה לא מציין את שמה כי ישנן כמה חברות כאלה). מה לדעתכם הוא המקור ליותר ממחצית מהמחזור השנתי שלה? דגמי העונה החדשה? לא! למעשה אלה הן חנויות קטנות בפרברי הערים הגדולות שעל השלטים בכניסה אליהן כתוב "מוצרים פגומים "סמל מסחרי"". ואנשים נוסעים לשם וקונים שם. קונים בגדים שעליהם מודבקת תווית של 100 דולר ומעליה תווית של 1000 דולר עם קו שחוצה אותה. אני יכול להגיד לכם בוודאות של 90% שהבגד הזה אף לא נמכר במחיר של 1000 דולר. הוא פותח במיוחד עבור חנויות פגמים/ /עודפים. רק 10% שנותרו הם באמת בגדים פגומים ועודפים של העונות הקודמות. ממה הרמאות הזאת התחילה? מזה שבחנויות המיוחדות של פגמים / עודפים די מהר אזלו כל המוצרים. ואז מישהו חכם הציע להזמין בסין משלוח של מוצרים עבור החברה שייתפרו מבדים זולים יותר, בעזרת כלים פשוטים יותר ובייצור פחות איכותי. הסתבר שזה רווחי.

ולמה המוני אנשים עושים שם קניות נרחבות? בגלל שהם חושבים שהקנייה הזאת משתלמת. הרי מבחינתם הם קנו מוצר יקר במחיר זול בגלל מכירת חיסול.
תיפטרו מחסרי תקווהעיצוב חדש

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!