צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 442 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

הפנטזיה של המוכר

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
מדי פעם אני שם לב שמוכרים מסוימים של מוצרים ושירותים נוקטים בפעולות מסוימות על מנת להתבלט בתוך ההמון של המתחרים. זה נהדר. אולם לא תמיד מבצעים זאת נכון. זה קורה באופן מוחצן במיוחד בתחום מכירת המחשבים.

מוכרים רבים נותנים לתצורות מסוימות במחשבים כינויים על מנת שניתן יהיה להבדיל אותם אחד מהשני ומהמחשבים של המתחרים, ללא שמות. רק שהכינויים ניתנים ללא התחשבות בצרכנים.

ליצירת כינויים מסתמכים על לקוח עם אותן הדרישות כמו של המוכר. אולם הקונים הם הרי שונים! ובכל פעם הם נבדלים מאוד מהמוכרים! אך הרי מי שמוכר לא מתייחס לזה. זה נשמע טוב ומוצא חן בעיני המוכר – אז זה יכול לעבוד.

וכעת תתארו לעצמכם, עקרת בית או מוזיקאי או פרופסור מאוניברסיטה מגיעים לחנות מחשבים ושם מציעים להם מחשב בעל כינוי: "סנייפר", "אלוף" ו"גולד". וכיצד אפשר לבצע כאן בחירה? אולי כדאי היה להם להציע מחשבים אחרים? לדוגמא, לעקרת הבית – "ללא בעיות", למוזיקאי – "סטודיו הקלטות" ולפרופסור – "200% אמינות"?

בתחומים אחרים של עסקים ניתן לראות את אותו הדבר, אולם בהתבטאות נמוכה יותר.

אילו כינויים והבדלים במוצר היו ממציאים הקונים שלכם?
פידבקאריזת שוקולד

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!