צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 359 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

תחלקו למנות קטנות.

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הרעיון הזה הוא ישן יחסית ולכן אנשים רבים שוכחים עליו. ישנה קבוצה די גדולה של מוצרים, אשר מתבזבזים בחלקים. מזון, נייר, דלק, מלט, צבעים ודברים נוספים רבים. אלה הם מוצרים, שניתן להשתמש בכמויות שונות שלהם בהתאם למצב.

בזמן שניתן לפתור את בעיית הצרכים הגדולים באמצעות חבילה אחת גדולה או כמה חבילות בינוניות, המצב לגבי הצרכים הקטנים הוא הרבה יותר עגום.

לעיתים קרובות אין חבילות / אריזות קטנות וקטנטנות, ואפילו המוכרים הקמעוניים לא חושבים על כך. אני אביא מספר דוגמאות.

יצרן סוכריות מקומי מייצר קרוב ל- 50 סוגי סוכריות שונים. אתם רוצים לקנות מספר סוגים במשקל כולל של 200-300 גרם. אבל איך תבחרו את אלה שימצאו חן בעיניכם? המוכר לא יודע כלום. והוא לא יסכים לתת לכם פחות מ- 100 גרם של כל סוג.

באחת החנויות – נקניק זול באריזות גדולות. משקל של כל אריזה – 1 ק"ג. אבל מה עושים אם הלקוח המסכן ירצה לקנות רק 100 גרם של נקניק כזה? לא יסכימו למכור לו פחות מ- 1 ק"ג.

יש לרענן טיפה את הצבע של הדלת, באותו הצבע שבו היא נצבעה בעבר. אבל בתוך פחית הצבע הכול כבר התייבש. תצטרכו לרכוש פחית צבע חדשה במשקל של 1 ק"ג, למרות שלמעשה תשתמשו בערך ב- 50 גרם, לא יותר.

נסעתי לעיר אחרת. הייתי צריך כמה דפי 4A. אבל החבילות הרגילות כוללות 500 דפים. מה אני אמור לעשות עם 450 דפים השוקלים יותר מ- 2 ק"ג, אותם אני לא צריך יותר? לסחוב אותם איתי?
וכן הלאה.

גם למנות הקטנות תמיד יימצאו קונים.
מי עושה אצלכם את כל העבודה?שיטה פשוטה להעלאת רמת היעילות של העבודה עם העמיתים.

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!