צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 258 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

פעילויות מגוונות והפסקות מקלות על תהליך העבודה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הרעיון הזה קשור יותר לתחום הפסיכופיזיולוגיה וארגון העבודה. והוא מסתכם בכך שביצוע של עבודה שגרתית ומונוטונית הינו מעייף עבור כל אדם. העייפות גורמת לירידת איכות העבודה המבוצעת. מספר הטעויות הולך וגדל, התנועות נעשות פחות מדויקות, תשומת הלב מתפזרת, התגובה לגירויים פתאומיים נהיית איטית יותר. במילים אחרות: האדם מתחיל לעבוד לאט יותר, עם יותר פגמים בייצור, ובמקרים שדורשים תגובה מהירה מתפקד פחות טוב.

ממבט ראשון עבודה עד כדי שחיקה נראית היעילה ביותר. הרי במהלך יום העבודה העובד מספיק לעשות הרבה יותר דברים. אבל אם תסתכלו מקרוב, תראו שגם יש הרבה יותר פגמים בייצור וגם חלק ממה שנעשה מחייב תיקונים. וגם התחלואה בקרב העובדים נהייתה נפוצה יותר מפעם.

אם מישהו עובד בעבודה מונוטונית וממושכת – תחשבו איך ניתן לשפר אותה הן לטובת העובד והן לטובת החברה. תוסיפו עוד כמה הפסקות קטנות. תכניסו תרגילי פעילות גופנית אחת לשעתיים-שלוש אם מדובר באדם שעובד בישיבה וזז מעט מדי. אם סוגים שונים של פעילויות בעבודה אינם דורשים זמן רב על מנת שהעובדים יסתגלו אליהם – תעשו תחלופה מדי שעה.

כאשר אתם מגייסים עובדים חדשים, כדאי שתבדקו לאיזה סוג עבודה האנשים רגילים: לעבודה מגוונת או לעבודה מונוטונית. ובמשך כמה זמן הוא יוכל לעשות את אותו הדבר. חברות כוח אדם רציניות גם מציעות שירותים מהסוג הזה.
תן לו להחזיק!הנחה רטרואקטיבית

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!