צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 181 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

פרסומת משותפת עם קבלני המשנה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
האם במהלך תהליך אספקת השירות או יצירת התוצרת החברה שלכם משתמשת בכמויות גדולות של חומרי גלם המיוצרים בחברות אחרות? אז למה שלא תציעו לספקים שלכם להשתתף בפרסום המודעות שלכם? כמובן, לא סתם ככה אלא למען רווח הדדי.

חובה ששם הספק יופיע במודעת הפרסום שלכם. לדוגמה, אם אתם בונים קוטג'ים, אז בין היתר תציינו במודעה שהחלונות והדלתות מסופקות ע"י חברת A והלבנים ע"י חברת B.

אתם תוכלו להקטין את הוצאות הפרסום על חשבון הספקים. כמובן, כאו הכול תלוי במקצועיות השותפים העסקיים ובטיב היחסים ביניהם. הרי התגובה הראשונית המתבקשת היא "הפרסומת היא שלכם, לכן אתם תשלמו עליה". אבל אם תיגשו לנושא הזה באופן מחושב, תוכלו לגרום לספקים השונים לשלם את מרבית ההוצאות (אם לא את כולן) של הפרסום שלכם.

נקודה חשובה – השפעת התדמית של הסמל המסחרי של הספקים על הסמל המסחרי שלכם. אם התדמית שלהם טובה – גם התדמית שלכם תעלה. אם התדמית שלהם רעה – אתם עלולים לגרום לעצמכם נזק.
מוצרים אורגנייםהקדשה אישית

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!